RON Race

MUM 2014, etapa II - Boskovická - Startovní listina

Datum 30.6.2014
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2014 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1DušanAlmanCZM1967Babice89
2CorneliaBalkeDEŽ1965100MC/LG Mauerweg/TEA4
3JiříBezroukCZM1962Consultech Service13
4PetraBielinováCZŽ1977TERC33
5JosefCacekCZM1978Cáca Team49
6MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko31
7RobertDohnalCZM1970ČAU35
8PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy60
9IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice54
10SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon20
11SylviaFrühaufDEŽ1964100 Marathon Club9
12TerezaGecováCZŽ1983MK Seitl - Tarahumara501
13JörgGrossmannCHM1966MegaJoule26
14JustynaGrzelakPLŽ1974Maraton Leszno39
15SigridHoffmannDEŽ1965LG Westerwald23
16StanislavJuránekCZEM195669
17FelixKainzGERM1960100 Marathon Club50
18MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland1
19VeronikaKleinováCZŽ1978ČAU22
20TomášKocmanCZEM1981TJ Sokol Tovačov46
21LukášKocurCZM1977Orel Šitbořice216
22EwaldKomarDEM1950LT Hemsbach15
23ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice68
24SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club7
25JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club6
26MichalKovářCZM1971tj sokol unhošť37
27JaroslavKropáčekCZM19702K Brno204
28JaroslavKubenCZM197642
29MiroslavKuckoCZM1958Liberec59
30AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub48
31GünterMeinholdGERM1950100 Marathon Club53
32Hans-JoachimMeyerGERM1939100 Marathon Club51
33ZdeněkMilkaCZM198452
34DietmarMintgenDEM1954100 Marathon Club8
35KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland2
36DanielOrálekCZM1970AC Moravská Slávia Brno19
37OndřejProkopCZM1962ČAU47
38WiesławProzorowskiPLM1968Maraton Leszno 38
39RolandRiedelDEM1963Adler-Langlauf Bottrop24
40KarlRohwedderDEM1955100MC/LG DUV/TEA5
41SlavomírRužekSKM1972Modra Králová34
42SvatoplukSedláčekCZM1957AC Moravská Slavia Brno27
43RainerSchädlichDEM1945DUV58
44BirteSiebeDEŽ1977Lübbecker Berglöwen12
45JiříSkotákCZM1964OB Veselice16
46RaimundSlabonDEM1960LG DUV3
47LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava211
48RobertŠamonilCZM1974Horizont Kola Novák Blansko62
49IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň45
50JardaTomešCZM1981Nerudní běžci32
51LinusTroxlerCHM1962Zürich43
52Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club10
53ProkopVeselýCZM1969Kunštát28
54JaromírVicariCZM1977SK Babice25
55WolfgangWellensiekDEM1972Lübbecker Berglöwen11
56SabineWieckhorstDEUŽ1960 17
57AlenaŽákovskáCZŽ1962Horizont.Blansko30