RON Race

MUM 2004 - Výsledky


Je součástí etapového závodu:
MUM 2004 1 2 3 4 5 6 7
CSV PDF iFrame
Zobrazit průběžné mezivýsledky
Poř. Jméno Stát M / Ž Nar. St. číslo Čas startu Etapa 1 Etapa 2 Etapa 3 Etapa 4 Etapa 5 Etapa 6 Etapa 7 Celkem
Čas km Čas km Čas km Čas km Čas km Čas km Čas km Čas km
1Vladimir BychkovRUSM19673:44:25433:24:55433:17:14433:28:07433:41:44433:10:39433:03:324323:50:36301
2Ivan ĎurkovskýSKM19583:44:25433:24:55433:19:47433:35:11433:55:50433:21:53433:26:184324:48:19301
3Alexander AlekseevRUM19563:52:52433:48:04433:38:09433:56:08434:23:50433:41:47433:14:404326:35:30301
4Jaroslav KašeCZEM19534:41:44433:53:34433:37:01434:11:24434:29:17433:52:12433:44:054328:29:17301
5Milan CeluchCZM19664:12:52434:01:32433:48:49434:05:48435:02:56433:46:19433:58:184328:56:34301
6Pavel HorákCZEM19623:52:22433:49:48433:47:40434:15:11435:19:30435:06:15434:22:504330:33:36301
7Josef KuncCZEM19604:23:44434:24:24433:42:13434:27:00435:44:41434:03:56433:51:434330:37:41301
8Sharon GayterGBRŽ19634:41:46434:10:03434:07:54434:38:10435:06:50434:20:03434:09:104331:13:56301
9Ivo ŠikulaCZM19484:37:09434:22:12434:10:53434:43:05435:22:19434:25:46434:01:154331:42:39301
10Irina KovalRUŽ19584:09:30434:34:00434:23:03434:44:03435:23:50434:41:47434:24:404332:20:53301
11Anke MolkenthinDEŽ19624:27:20434:35:56434:36:36434:45:00435:27:19434:47:48434:42:314333:22:30301
12Rainer SchädlichDEM19454:31:42435:13:58434:38:43435:28:00435:24:44435:17:38434:19:304334:54:15301
13Nina MitrofanovaUKRŽ19574:51:35434:50:16434:59:20435:03:16435:53:00435:06:30434:46:234335:30:20301
14Tímea BontovicsHUŽ19674:50:55435:13:58434:54:31435:22:48436:02:56435:21:16434:48:004336:34:24301
14Gusztáv LelkesHUM19684:50:55435:13:58434:54:31435:22:48436:02:56435:21:16434:48:004336:34:24301
16Jerzy BednarzPOLM19466:23:54436:21:05435:25:20435:59:40436:59:37435:30:54435:09:114341:49:41301
17Katja MitrofanovaUKRŽ19836:06:50436:39:00435:40:02435:28:00436:24:55436:30:10436:35:434343:24:40301
18Daniel OrálekCZM19703:56:18433:27:33433:40:55433:07:30432:58:494317:11:05215
19Tomáš KocmanCZEM19615:27:18430:00:00135:59:50435:09:244316:36:32142
20Jan BaďuraCZM19684:05:59433:39:43434:05:274311:51:09129
21Miroslav OsladilCZEM19520:00:00250:00:00260:00:00380:00:0089
22Zdeněk KumstaCZEM19525:12:03434:16:10439:28:1386
23Svatopluk SedláčekCZM19575:01:03435:00:554310:01:5886
24Stanislav HolečekCZEM19556:39:50434:20:224311:00:1286
25Jaroslav StloukalCZM19465:00:56430:00:00265:00:5669
26Václav PavelkaCZM19460:00:00260:00:0070:00:0090:00:00240:00:0066
27Ladislav RozmanCZEM19543:26:46433:26:4643
28Zdeňka KomárkováCZEŽ19743:58:43433:58:4343
29Milada BarešováCZŽ19753:59:56433:59:5643
30Leonid BurykinRUSM19624:05:40434:05:4043
31Josef VozňákCZM19534:11:34434:11:3443
32Vilma PodmelováCZŽ19624:34:10434:34:1043
33Karel ProkopCZM19904:40:03434:40:0343
34Josef BarešCZM19795:04:46435:04:4643
35Tomáš NešetřilCZM19680:00:00350:00:0035
35Jaroslav OrgoníkCZM19660:00:00350:00:0035
37Jan KišaCZEM19930:00:0050:00:0070:00:0090:00:00120:00:0033
38Jiří ŠmitákCZM19440:00:00240:00:0024
38Adam FritscherCZM19750:00:00240:00:0024
38Bohuš BarbořákCZM19590:00:00240:00:0024
38Pavlína PechováCZEŽ19810:00:00240:00:0024
4:39:15 1256 4:30:49 878 4:15:38 852 4:41:06 831 5:12:42 835 4:33:51 953 4:17:08 1023 Čas km