RON Race

3 ze 7 2020 - Výsledky


Je součástí etapového závodu:
3 ze 7 2020 1 2 3 4 5 6 7
CSV PDF iFrame
Zobrazit průběžné mezivýsledky
Poř. Jméno Stát M / Ž Nar. St. číslo Čas startu Etapa 1 Etapa 2 Etapa 3 Etapa 4 Etapa 5 Etapa 6 Etapa 7 Celkem
Body km Body km Body km Body km Body km Body km Body km Čas km Body
1Václav PokornýCZM19788594,0243102,1743104,574310:35:17129300,76
2Svatoš CoufalCZM1967247100,384396,454399,344310:37:35129296,17
3Michal VašíčekCZM199111895,394396,194397,394310:48:13129288,97
4Lenka KohnováCZŽ198812989,604392,744398,114311:20:44129280,45
5Tomáš RozkošCZM198411284,104394,194399,434311:29:56129277,72
6Radim ZapletalCZM197820484,874390,324398,264311:39:44129273,45
7Marcel HašplCZM197710883,984383,904397,104311:39:18129264,98
8Igor ČuhelCZM198921581,984389,864392,104312:04:16129263,94
9Josef RybeckýCZM197921283,484385,474392,144312:11:25129261,09
10Petr ŠvandaCZM19678684,494379,924391,494312:19:35129255,90
11Robert ŠamonilCZM197422982,464377,894395,014312:14:41129255,36
12Dušan KoutníkCZM197212584,314383,394386,164312:13:34129253,86
13Gabriela PlačkováSKŽ197620779,704384,194389,294312:34:38129253,18
14Martin BilíkCZM196811179,644384,844384,294312:34:22129248,77
15Zdeňka KomárkováCZŽ197413775,414384,594387,094312:42:18129247,09
16Bohumil FerugaCZM19717778,034383,304382,224312:43:54129243,55
17Blanka SeluckáCZŽ19707376,174384,744381,324313:02:15129242,23
18Vít KolářCZM198012377,904380,864382,054313:16:56129240,81
19Tomáš HübnerCZM197912274,124379,754385,374313:12:40129239,24
20Jaroslav TomečekCZM197511769,194380,504387,384313:31:57129237,07
21Petr PtáčekCZM198712766,414378,964389,324313:44:38129234,69
22Daniel BrázdilCZM197515379,294369,854382,474313:47:43129231,61
23Sebastian KovačičCZM19785867,304378,804383,314313:58:07129229,41
24Michal KubešCZM19798868,404377,254382,824313:59:52129228,47
25Miroslav KuckoCZM195813973,634373,664377,954313:52:58129225,24
26Pavol KalmanSKM196511473,254372,914378,634314:08:59129224,79
27Michal ProcházkaCZM198010267,064374,314381,544314:20:50129222,91
28Milan DaněkCZM197010067,414374,274377,614314:32:31129219,29
29Radek LukszaCZM197414973,304372,114373,684314:14:49129219,09
30Marián MedlenSKM196013169,184369,154380,194314:36:29129218,52
31Martin SvobodaCZM197714667,944370,254378,974314:41:29129217,16
32Jana ŠindlerováCZŽ19698772,544368,564375,564314:32:22129216,66
33Lubomír MacekCZM198323073,074369,044374,114314:22:00129216,22
34Iva HrstkováCZŽ197614264,884372,084373,724315:07:54129210,68
35Luděk KročaCZM19743071,104364,624373,734315:20:49129209,45
36Tomáš ParmaCZM197020965,594361,734376,354315:33:27129203,67
37Jiří PucholtCZM19596562,924368,954371,664315:31:38129203,53
38Martin RamešCZM197521762,524365,604371,754315:56:58129199,87
39Alena ŽákovskáCZŽ196222866,534363,904368,784315:43:41129199,21
40David KubičíkCZM19727464,144356,774372,934316:22:43129193,84
41Josef LedvinkaCZM197226067,724360,074364,384316:35:03129192,17
42Michael SolařCZM197912161,514360,394365,504317:13:34129187,40
43Ivana ŠarlingerováCZŽ19784057,854360,604363,574317:28:59129182,02
44Radek CrhaCZM197922051,974364,364361,874317:59:40129178,20
45Veronika ZemčíkováCZŽ19774853,124346,804365,464319:21:17129165,38
46Josef HolýCZM194110347,384349,864349,214321:31:24129146,45
47Miroslav VostrýCZM19772643,744350,694348,594322:18:34129143,02
48Libor DražanCZM19608244,004344,614372,8026.420:31:54112,4161,41
49Petra ZapletalováCZŽ198220360,374362,9443138,2720.714:00:04106,7261,58
50Marek WerbitzkyCZM19695171,614374,27439:40:0586145,88
51Věra MarešováCZŽ19828961,544363,724311:12:2086125,26
52Eliška Anna KubičkováCZŽ19663347,284344,724315:26:548692,00
53Markéta KarbanCZŽ198114890,7430.569,69439:00:1873,5160,43
54Jiří DufekCZM19685497,00313:29:443197,00
DNSMartina SpurnáCZŽ1995
DNSJiřina SkálováCZŽ1969
DNSEliška Vlachová HutováCZŽ1988
5:13:40 1922.5 5:04:27 633 4:15:48 387 4:44:19 1247 4:24:14 559 5:20:19 241.4 4:40:08 1654.7 Čas km