RON Race

MiniMUM 2016 - Výsledky


Je součástí etapového závodu:
MiniMUM 2016 1 2 3
CSV PDF iFrame
Zobrazit průběžné mezivýsledky
Poř. Jméno Stát M / Ž Nar. St. číslo Čas startu Etapa 1 Etapa 2 Etapa 3 Celkem
Čas km Čas km Čas km Čas km
1Jiří PartlCZM19901243:36:09433:31:40433:17:524310:25:41129
2Jaroslav UrbanCZM19841133:35:58433:25:30433:24:584310:26:26129
3Robert BémCZM1977713:33:05433:33:29433:19:564310:26:30129
4Martin ŠimunekCZM19661223:55:56433:40:13433:34:504311:10:59129
5Jiří HýblCZM19671253:48:41433:49:22433:33:394311:11:42129
6Alexander AlekseevRUM19561273:57:06433:56:46433:31:054311:24:57129
7Lukáš KocurCZM19771434:05:51433:56:36433:45:234311:47:50129
8Rosťa BolekCZM19651304:34:38433:48:16433:35:024311:57:56129
9Marcel HašplCZM19771084:09:56433:52:06433:59:504312:01:52129
10Ivana HrdličkováCZŽ19891194:16:49434:06:43433:52:554312:16:27129
11Lukáš HlavičkaCZM19871184:16:49434:06:43433:52:564312:16:28129
12Pavel MezeraCZM19681094:12:57434:09:42434:02:254312:25:04129
13Pavel MatoušekCZM19781144:18:31434:13:10433:53:424312:25:23129
14Tomáš OdehnalCZM19681374:06:49434:11:20434:18:294312:36:38129
15Jiří HladkýCZM19751154:37:01434:12:00433:51:494312:40:50129
16Zuzana MěřínskáCZŽ19811204:18:14434:14:24434:20:584312:53:36129
17Jan HubnerCZM19781455:01:58434:16:21434:00:284313:18:47129
18Renáta JalůvkováCZŽ19781124:43:01434:31:58434:15:074313:30:06129
19Tomáš JalůvkaCZM19771115:21:35434:14:30434:04:484313:40:53129
20František UčeňCZM19631354:41:26434:34:03434:25:554313:41:24129
21Alena ŽákovskáCZŽ19621295:03:17434:33:26434:25:484314:02:31129
22Kateřina NovotnáCZŽ19861024:53:20434:43:42434:37:224314:14:24129
23Lada ZrzaveckáCZŽ19891325:07:12434:33:02434:44:454314:24:59129
24Petr JanktoCZM19711235:19:19434:54:19434:43:104314:56:48129
25Ivan VarmužaCZM19611055:35:58435:12:46435:05:444315:54:28129
26Miroslav VostrýCZM19771035:48:47435:22:50434:53:184316:04:55129
27Jiří PucholtCZM19591065:20:53435:47:23435:52:174317:00:33129
28Josef HolýCZM19411216:22:22436:15:26436:18:584318:56:46129
29Ludmila ŠmídováCZŽ19531266:53:46436:30:35436:18:044319:42:25129
30Libor GecnukCZM19751505:13:08435:09:40435:16:303715:39:18123
31Rudy KrajčaCZM19651043:38:45432:45:2431.24:48:114311:12:20117,2
32Vít KolářCZM19801284:31:42434:19:11438:50:5386
33Václav ŠebelaCZM19661315:07:53435:07:5343
34Martina JežováCZŽ19751345:41:05435:41:0543
35Tereza ĎurdiakováCZŽ19911365:57:51435:57:5143
4:44:13 1505 4:26:41 1364.2 4:17:39 1327 Čas km