RON Race

MUM 2018, etapa VI - Bystřická - Startovní listina

Datum 6.7.2018
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2018 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1DušanAlmanCZM1967Babice14115:00
2HanaBreburdováCZŽ1961Maratón klub Kladno1814:00
3MichaelBrunsDEM1965LT Weisenheim am Berg5014:00
4AnnetteBrunsDEŽ1967LT Weisenheim am Berg4914:00
5PavelCzernyCZM1981Never Alone13215:00
6TomášDittrichCZM1969ČAU / Klub harmonického života714:00
7RobertDohnalCZM1970ČAU3215:00
8PetrDostálekCZM1967MY od Kopřivy5715:00
9LiborDražanCZM1960Univerzita obrany22014:00
10SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary5814:00
11IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice114:00
12SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club214:00
13AdamFritscherCZM1975TJ Liga 100 Olomouc6014:00
14BořivojHajzerCZM1980PRZAB VYŠKOV2914:00
15MartinHausknechtCZM19942415:00
16BronislavHlaváčCZM1977ENERGY TEAM Bolatice1715:00
17LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá5415:00
18LenkaHorákováCZŽ19825215:00
19IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá5515:00
20GerdJunkerDEM1956100 Marathon Club1114:00
21MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland314:00
22BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse6413:12
23PavelKollerCZM1970Bezdědice3814:00
24EwaldKomarDEM1950LT Hemsbach3514:00
25ZdeňkaKomárkováCZŽ1974kometky olešnice7815:00
26MartinKopeckýCZM1979ČAU / Liberec1615:00
27SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club414:00
28JoachimKortykaDEM1955100 Marathon CLub514:00
29IrinaKovalRUŽ1958Energia614:00
30MojmírKrejčaCZM1969Continental Lhota!2214:00
31LuděkKročaCZM1974Farma Pejškov23914:00
32PetrKřenekCZM19874515:00
33RomanKřivánekCZM1979Valtířov2014:00
34PeterLeštákSKM1967JAMES Bratislava2115:00
35JózefŁyscarzPLM1980Katowice4614:00
36AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub23813:12
37PetrMurkaCZM1978SKP Maják2315:00
38PetrNejedlýCZM1974Praha3614:00
39KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland3114:00
40TomášOdehnalCZM196815015:00
41DanielOrálekCZM1970AC Moravská Slávia Brno - behejbrno.com1015:00
42JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society4315:00
43ZdeněkPavelkaCZM1979RC Řepka6514:00
44SvenPeemöllerDEM1968100 Marathon Club2514:00
45AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov15814:00
46MartinPlachýCZM1965MK Prostějov15914:00
47VilmaPodmelováCZŽ1962ACMoravska Slavia13714:30
48PetrPolánkaCZM1975PSRP5115:00
49RomanaPöplováCZŽ19681214:00
50OndřejProkopCZM1962ČAU915:00
51ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland2614:00
52HelmutRosiekaDEM1948100 Marathon Club3713:12
53HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club3313:12
54OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky5315:00
55RobertŠamonilCZM1974Horizont Kola Novák Blansko14315:00
56MartinŠanderaCZM1976BONBON, TJ Sokol Praha-Krč3414:00
57MartinŠerákCZM1978Sokol Bílovice nad Svitavou4015:00
58IvoŠorfCZM1975ABND racing team25715:00
59UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club2814:00
60GáborTresóHUM1975Kiss Árpád VDSE4215:00
61PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim6115:00
62TomášUlmaCZM1964Praha814:00
63NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ LOKET4714:00
64PavelViščorCZM1974Brno3015:00
65AntonínVolenecCZM1987Wild Team6315:00
66TomášZahálkaCZM1978Kilt po česku7015:00