RON Race

MUM 2014, etapa III - Blanenská - Výsledky


Je součástí etapového závodu:
MUM 2014 1 2 3 4 5 6 7
CSV PDF iFrame
Poř. Jméno Stát M / Ž Nar. St. číslo Čas startu Celkem
Čas km
1Stanislav SotolářCZM19702254:08:4384
2Daniel OrálekCZM1970193:19:4843
3Michal KovářCZM1971373:22:4243
4Josef CacekCZM1978493:28:5443
5Stanislav ŠirokýCZM19772083:33:0243
6Kristian BratCZM19835063:36:3743
7Jan MacuraCZEM19722063:39:0243
8Robert ŠamonilCZM1974623:39:3343
9Zdeněk NovákCZM19612203:47:4443
10Ivan ŠarlingerCZM1974453:53:0743
11Dušan AlmanCZM1967893:53:1343
12Jaroslav KubenCZM1976423:53:2243
13Jan DrábekCZM19805083:57:0143
14Jaromír VicariCZM1977253:58:5343
15Filip PavloňM50173:59:4543
16Wiesław ProzorowskiPLM1968384:00:4843
17Petr DostálekCZM1967604:04:0243
18Radoslav HusákCZM19615024:05:2643
19Zdeňka KomárkováCZEŽ1974684:06:1543
20Zdeněk MilkaCZM1984524:06:5043
21Michael Kiene DEM197114:12:3743
22Tereza GecováCZŽ19835014:12:5643
23Tomáš KocmanCZEM1981464:13:0343
24Eva AdamováCZŽ1987144:14:3443
25Jiří BezroukCZM1962134:18:4443
26Ondřej ProkopCZM1962474:20:0343
27Robert DohnalCZM1970354:23:2943
28Petra KrejsováCZŽ19792164:25:4343
29Slavomír RužekSKM1972344:28:1943
29Ivan ĎurkovskýSKM1958544:28:1943
31Karel KyzlinkM5054:30:1143
32Miroslav KuckoCZM1958594:32:5043
33Slavomír GleskSKM19742214:36:5543
34Miloslav BayerCZM19472044:38:2443
35Wolfgang WellensiekDEM1972114:40:3843
36Jarda TomešCZM1981324:48:4043
37Oldřich ŠperkaCZM19562034:55:1043
38František UčeňCZM19632234:56:2243
39Roland RiedelDEM1963244:57:4843
39Sigrid HoffmannDEŽ1965234:57:4843
41Ondřej FialaCZM19822194:58:1843
42Justyna GrzelakPLŽ1974395:00:0143
43Svatopluk SedláčekCZM1957275:00:4543
44Alena ŽákovskáCZŽ1962305:01:2643
45Prokop VeselýCZM1969285:08:0543
46Petr BedanM1445:08:5243
47Hynek SkotákCZM19775045:12:1643
48Jiří ŠebelaM2175:16:0443
49Felix KainzGERM1960505:18:2443
50Boris NiznerM1505:23:1343
51Jan TučnýCZEM19472155:24:0943
52Karel KrchCZM19761165:24:4243
53Günter MeinholdGERM1950535:26:0143
54Veronika KleinováCZŽ1978225:32:2643
55Roman AsayevichBYM1964555:33:4543
56Cornelia BalkeDEŽ196545:35:2043
56Karl RohwedderDEM195555:35:2043
58Jiří SkotákCZM1964165:39:0743
59Birte SiebeDEŽ1977125:40:3843
59Raimund SlabonDEM196035:40:3843
61Jörg GrossmannCHM1966265:42:5743
62Klaus NeumannDEM195225:45:1743
62Joachim KortykaDEM195565:45:1743
64Linus TroxlerCHM1962435:49:3143
65Kateřina KrejčiříkováCZŽ19721485:50:4143
66Aleš StráníkCZEM195051175:50:4343
67Rainer SchädlichDEM1945585:52:0043
68Klaus Peter UlmschneiderDEM1962105:59:4743
69Ewald KomarDEM1950155:59:4843
70Petra BielinováCZŽ1977336:02:1843
70Marek EliášM2096:02:1843
72Dietmar MintgenDEM195486:10:2543
73Milan DaněkCZEM1962316:21:2543
73Stanislav JuránekCZEM1956696:21:2543
75Sigrid EichnerDEŽ1940206:26:0943
75Hans-Joachim MeyerGERM1939516:26:0943
77Sylvia FrühaufDEŽ196496:27:0743
78Roman BušCZM19652226:41:5443
79Sabine WieckhorstDEUŽ1960176:52:1843
80Sara KortykaDEŽ199176:57:0743
81Libor DražanCZM1960206:57:1743
82András MaczóHUM1949487:05:0843
84Jiří VymazalCZEM19745090:00:005
Čas km