RON Race

MUM 2014, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Výsledky


Je součástí etapového závodu:
MUM 2014 1 2 3 4 5 6 7
MiniMUM 2014 1 2 3
CSV PDF iFrame
Poř. Jméno Stát M / Ž Nar. St. číslo Čas startu Stanoviště 1 Stanoviště 2 Stanoviště 3 Stanoviště 4 Stanoviště 5 Stanoviště 6 Stanoviště 7 Stanoviště 8 Celkem
6 km 12 km 17 km 22 km 26 km 32 km 37 km 42 km Čas km
1Daniel OrálekCZM1970193:21:2243
2Josef CacekCZM1978493:35:1943
2Michal GlierCZM198280103:35:1943
4Filip ŠvrčekCZM1981883:36:3943
5Michal JirkaM3593:37:0543
6Michal KovářCZM1971373:39:3143
7Ivan ŠarlingerCZM1974453:39:4043
8Pavel MezeraCZM1968923:44:0843
9Robert ŠamonilCZM1974623:44:2743
10Pavel MatoušekCZM19783983:44:3743
11Jaromír VicariCZM1977253:44:5943
12Lubomír MacekCZM1983643:48:0243
13Tereza ProcházkováCZŽ1990763:52:2443
13Ivan VeškrnaCZM1983773:52:2443
15Robert DohnalCZM1970353:53:1343
16Michal DušíkCZM1975803:54:3743
17Wiesław ProzorowskiPLM1968383:55:5543
18Ondřej ProkopCZM1962473:56:4743
19Wolfgang WellensiekDEM1972113:58:4643
20Lukáš KocurCZM19773964:00:1043
21Tereza GecováCZŽ19835014:00:1643
22Zbyněk TkadlčíkCZM1974834:02:0043
23Tomáš KocmanCZEM1981464:02:4243
24Pavla VšetečkováCZŽ1975724:03:0243
25Eva AdamováCZŽ1987144:03:3643
26Milada BarešováCZŽ1975784:05:3143
27Martin ŠerákCZM1978904:06:0243
28Vladimír JanáčekCZM19733914:07:0943
28Jaroslav KubenCZM1976424:07:0943
30Antonín SmolíkCZM1963944:10:3243
31Jarda TomešCZM1981324:13:3543
32Pavel RychlýCZM1973854:13:4343
33Richard PavelkaCZM1981824:14:2243
34Stanislav JančářCZM1967734:14:4343
35Miroslav KuckoCZM1958594:21:2943
36Lucyna SikoraCZŽ19763814:21:4843
37Jiří PozlerCZM1983934:22:2643
38Slavomír RužekSKM1972344:24:5143
38Ivan ĎurkovskýSKM1958544:24:5143
40Tomáš DittrichCZM1969364:25:0643
41Petr NovotnýCZM1965844:25:1243
42Ondřej BuchtaCZM1978914:28:0043
43Jan BodnárCZM1971954:29:1343
44Michael Kiene DEM197114:29:3643
44Roland RiedelDEM1963244:29:3643
44Sigrid HoffmannDEŽ1965234:29:3643
47Pavel TylečekM19733184:30:4443
48Martina KurkováCZŽ1963634:31:0143
49Jiří BezroukCZM1962134:33:3343
50Felix KainzGERM1960504:36:3143
51Justyna GrzelakPLŽ1974394:38:0343
52Zdeňka KomárkováCZEŽ1974684:38:5443
53Ivan VarmužaCZM1961814:42:3943
54Klaus NeumannDEM195224:43:2843
55Daniel GrzelakPLM1973404:46:0743
56Libor GecnukCZM19753794:48:5743
57Dagmar PichováCZŽ19774:51:2443
58Petr DostálekCZM1967604:59:4043
59Tomáš KratochvílCZM1970715:00:2043
60Martin JaskulkaCZM1968965:01:0443
61Cornelia BalkeDEŽ196545:01:2143
61Karl RohwedderDEM195555:01:2143
63Tomáš OdehnalCZM19687225:03:4843
64Veronika HůlováCZŽ199190145:03:5643
65Raimund SlabonDEM196035:12:0043
65Birte SiebeDEŽ1977125:12:0043
67Miroslav OsladilCZEM19525:14:3443
68Jiří PucholtCZM19599075:14:5743
69Alena ŽákovskáCZŽ1962305:15:1543
70Jiří SkotákCZM1964165:16:1243
71Veronika KleinováCZŽ1978225:22:3943
72Rainer SchädlichDEM1945585:23:3643
73Linus TroxlerCHM1962435:23:5943
74Roman AsayevichBYM1964555:26:1043
75Martina JežováCZŽ1975875:28:0243
76Stanislav JuránekCZEM1956695:31:4243
77Michal SkřipskýCZM19783935:32:4143
78Klaus Peter UlmschneiderDEM1962105:40:4243
79Dietmar MintgenDEM195485:46:1543
80Milan DaněkCZEM1962315:51:0743
81Olga AstrováCZŽ19743925:53:2143
82Joachim KortykaDEM195565:56:3043
83Ewald KomarDEM1950156:06:2143
84Lukáš ElblCZM20133976:07:1343
85Petra BielinováCZŽ1977336:15:4343
86Sigrid EichnerDEŽ1940206:22:0043
87Hans-Joachim MeyerGERM1939516:28:1243
88David VašíčekCZEM19756:55:4543
89Sara KortykaDEŽ199176:56:3043
90Zdeněk MilkaCZM1984527:00:3043
91András MaczóHUM1949487:25:1243
92Luděk LedvinaCZM1976860:00:0033
93Helena EilmsteinerováCZŽ1970740:00:0021
94Sylvia FrühaufDEŽ196490:00:0011
95Vilma PodmelováCZŽ19620:00:005
0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0 Čas km