RON Race

MUM 2017, etapa III - Blanenská - Startovní listina

Datum 4.7.2017
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2017 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1DušanAlmanCZM1967Babice1215:00
2MiladaBarešováCZŽ1975kunštát12214:00
3PeterBartekSKM1973UltraFans2014:00
4MiloslavBayerCZM194718114:00
5KatjaBlättlerCHŽ19885614:00
6DanielBrázdilCZM1975Ultra Rapl6315:00
7HanaBreburdováCZŽ1961Maratón klub Kladno6714:00
8AnnetteBrunsDEŽ1967LT Weisenheim am Berg13814:00
9JosefCacekCZM1978Cáca Team715:00
10PavelCzernyCZM1981Never Alone6415:00
11MartinČadekCZM19576114:00
12TomášDittrichCZM1969ČAU / Klub harmonického života1114:00
13VěraDočkalováCZŽ1976KOPIS HZS JMK3714:00
14PetrDostálekCZM1967MY od Kopřivy5915:00
15SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club214:00
16OndřejFialaCZM1982OBL18515:00
17MarcFischerDEM1973Läufer Team Oker / 100 MC Deutschland6914:00
18MarcelHašplCZM1977Oddíl 20151615:00
19JiříHegrCZM1977Šošůvka19115:00
20JiříHladkýCZM1975Orel Brno Židenice6614:00
21BronislavHlaváčCZM1977ENERGY TEAM Bolatice2515:00
22LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá6015:00
23JindřichHoloubekCZM196814414:00
24RadekHorskýCZM1978OB Veselice18915:00
25IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá14515:00
26JosefHubenýCZM1982AK Sokolov3315:00
27MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland415:00
28PavelKincCZM1974VF Sport Team Černá Hora18215:00
29MiroslavKlímaCZM1975¯\_(ツ)_/¯18615:00
30ZdeňkaKomárkováCZŽ1974kometky olešnice18714:00
31LiborKonečnýCZM1971Kuřim5015:00
32JaroslavKorčákCZM1993TJ Sokol Lažánky12115:00
33JoachimKortykaDEM1955100 Marathon CLub2214:00
34SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club2114:00
35RomanKošťákCZM1974GASSO Team Jablonec n.N.1915:00
36IrinaKovalRUŽ1958Energia514:00
37MichalKrškaCZM1984Turistický Klub Blansko11915:00
38RomanKuběnaCZM1982AC Senetářov12414:00
39Eliška AnnaKubičkováCZŽ1966SC Marathon Plzeň4514:00
40SylkeKuhnDEŽ1971100 Marathon Club4114:00
41DavidKunešCZM1974EUrunner.eu14014:00
42PeterLeštákSKM1967JAMES Bratislava4414:00
43Andrej AnryLukáčCZM1963No Team Vyškov1514:00
44LubomírMacekCZM1983MSKA6215:00
45AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub314:00
46PavelMatoušekCZM19782BWinner5315:00
47PetrNejedlýCZM1974Praha4814:00
48TomášOdehnalCZM196819015:00
49LudmilaOdehnalováCZŽ1986Boskovice19315:00
50DanielOrálekCZM1970AC Moravská Slávia Brno - behejbrno.com615:00
51RadimOšlejšekCZM1975MK Prostějov3814:00
52JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society5215:00
53AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov1814:00
54MartinPlachýCZM1965MK Prostějov1714:00
55VáclavPokornýCZM1978Papuče a lahváč19215:00
56PetrPolánkaCZM1975PSRP4915:00
57OndřejProkopCZM1962ČAU915:00
58ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland3514:00
59SlavomírRužekSKM1972Modra Králová4214:00
60VáclavSadilekCZM1950TJ Albrechtice14114:00
61MonikaSandelmannDEŽ1957Ultrafriesen e.V.2913:30
62DieterSandelmannDEM1953Ultrafriesen e.V.2813:30
63HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club4614:00
64StanislavSotolářCZM1970ČAU12015:00
65OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky815:00
66LubomírStudenýCZM1967Oddíl 20151415:00
67LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava5114:00
68IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň5715:00
69PavelŠebelaCZM1984AC Senetářov12314:00
70MartinŠerákCZM1978Sokol Bílovice nad Svitavou3415:00
71VladimírŠimekCZM1975DOLS Šumperk2614:00
72StanislavŠirokýCZM1977Blansko18815:00
73OldřichŠperkaCZM195618314:00
74AloisTichýCZM1964OBL Blansko18414:00
75UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club3914:00
76LinusTroxlerCHM1962Zürich3014:00
77TomášUlmaCZM1964Praha5514:00
78Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club3614:00
79JaroslavUrbanCZM1984Atletika Stará Boleslav5415:00
80NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ LOKET6814:00
81JaroslavVicherCZM1987KESBUK4315:00
82ZbyněkVondrákCZM1975Vinařství Vondrák Mělník6515:00
83TomášZahálkaCZM1978Kilt po česku15214:00