RON Race

MUM 2013, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 6.7.2013
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2013 1 2 3 4 5 6 7
MiniMUM 2013 1 2 3
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1JaromírDvořákCZM1968215
2IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň20
3ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice128
4JiříHromekCZM196010
5JaroslavKubenCZM1976155
6OldřichŠperkaCZM1956HORIZONT Blansko5
7PetrMazalCZM198320
8TomášDittrichCZM1969Klub harmonického života / ČAU139
9MartinJaskulkaCZM1968 202
10JaroslavStloukalCZM1968150
11PetrBudišCZM1970143
12PetraBielinováCZŽ1977TERC135
13PetraKrejsováCZŽ1979Kometky Boskovice5
14OndřejHusákCZM116
15OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky141
16AlenaŽákovskáCZŽ1962Horizont.Blansko131
17PavlaVšetečkováCZŽ1975Motor Journal15
18MichalJandásekCZM1979facin club223
19TomášOdehnalCZM1968Horizont Blansko123
20TomášVojtíšekCZM1973AC Moravská Slavia Brno211
21JaromírVicariCZM1977SK Babice145
22VilmaPodmelováCZŽ1962ACMoravska Slavia118
23RomanBušCZM1965Rájec209
24BorisHašaCZM19789
25JosefCacekCZM1978Cáca team154
26JiříBezroukCZM1962Consultech Service102
27FrantišekHuberCZM1979225
28JiříSkotákCZM1964OB Veselice8
29MartinBothCZM1987MK Seitl Ostrava153
30TomášFidraCZM197712
31MichalKovářCZM1971tj sokol unhošť137
32StanislavSotolářCZM1970ČAU/Veselice216
33MichalKrénarCZM19797
34RobertDohnalCZM1970ČAU144
35MichalTurekCZM1982Okrasne prstence a spekacky132
36MartinŠerákCZM1978TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, myBuddy.cz218
37PetrBoháčekCZM1974217
38PavelMarekCZM1968MK Seitl Ostrava101
39MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko130
40MiladaBarešováCZŽ1975Kunštát151
41RomanChlupCZM1985206
42MilanAdamecCZM1977136
43DaliborUhlířCZM1980221
44PavelSedlákCZM1971MK Seitl Ostrava113
45PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy142
46ZbyněkBednář CZM1973208
47RudolfKalašCZM1971148
48VeronikaKleinováCZŽ1978ČAU117
49MartinVágnerCZM1978152
50HynekSkotákCZM1977220
51PetrŠvandaCZM1967iThinkBeer + ČAU6
52DanielOrálekCZM1970Puma125
53PavelŠrámekCZM1983156
54MiroslavOsladilCZEM19522
55TomášKocmanCZEM1981TJ Sokol Tovačov213
56StanislavJuránekCZEM195616
57MilanKejíkCZEM1968219
58AlešStráníkCZEM1950204
59JiříVymazalCZEM1974222
60SylviaFrühaufDEŽ1964100 Marathon Club107
61Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club114
62GunlaEberleDEŽ1952108
63SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club122
64EddaBauerDEŽ1944115
65MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland103
66SabineHeilDEŽ1975120
67RainerSchädlichDEM1945DUV134
68SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club Deutschland124
69JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club121
70HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club105
71KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland111
72OlafDittmanDEM1975119
73AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub126
74LinusTroxlerCHM1962Zürich127
75IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice129