RON Race

MUM 2018, etapa V - Olešnická - Startovní listina

Datum 5.7.2018
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2018 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1AdamFritscherCZM1975TJ Liga 100 Olomouc6014:00
2AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub23813:21
3AnnetteBrunsDEŽ1967LT Weisenheim am Berg4914:00
4AntonínVolenecCZM1987Wild Team6315:00
5BořivojHajzerCZM1980PRZAB VYŠKOV2914:00
6BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse6413:21
7BronislavHlaváčCZM1977ENERGY TEAM Bolatice1715:00
8DanielOrálekCZM1970Puma1015:00
9EwaldKomarDEM1950LT Hemsbach3514:00
10GáborTresóHUM1975Kiss Árpád VDSE4215:00
11GerdJunkerDEM1956100 Marathon Club1114:00
12HanaBreburdováCZŽ1961Maratón klub Kladno1814:00
13HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club3313:21
14HelmutRosiekaDEM1948100 Marathon Club3714:00
15IgorTomanCZM197225015:00
16IrinaKovalRUŽ1958Energia614:00
17IvanOrelCZM1968Námořníci z Viktorky24914:00
18IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice114:00
19IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá5515:00
20JaroslavKropáčekCZM19702K Brno27915:00
21JiříHýblCZM1967Hrušovany u Brna28015:00
22JiříČuhelCZM195825215:00
23JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society4315:00
24JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club514:00
25JosefWeisCZM1974Elite Sport Boskovice20314:00
26JozefZamoraSKM1978arbe team24415:00
27JózefŁyscarzPLM1980Katowice4614:00
28KarolínaKohoutkováCZŽ1993Triexpert25315:00
29KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland3114:00
30LenkaHorákováCZŽ1982Brno5214:00
31LuděkDušekCZM197425115:00
32LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá5415:00
33MartinŠanderaCZM1976BONBON, Maratoneček, aR3414:00
34MartinŠerákCZM1978TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, myBuddy.cz4015:00
35MartinChlumeckýCZM1988Jedna báseň25415:00
36MartinŠimunekCZM1966Kadla kadla25515:00
37MartinKopeckýCZM1979ČAU / Liberec1615:00
38MartinHausknechtCZM19942415:00
39MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland314:00
40MojmírKrejčaCZM1969Continental Lhota!2214:00
41NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ Loket4714:00
42OndřejPoučCZM1972ČAU / Vyškov20415:00
43OndřejProkopCZM1962ČAU915:00
44OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky5315:00
45PavelViščorCZM1974Brno3015:00
46PavelZemanCZM1954Traged team5914:00
47PavelKollerCZM1970Bezdědice3814:00
48PeterLeštákSKM1967JAMES Bratislava25615:00
49PetrPolánkaCZM1975ČAU Brno5115:00
50PetrKřenekCZM19874515:00
51PetrNejedlýCZM1974Králův Dvůr3614:00
52PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy5715:00
53PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim6115:00
54PetrMurkaCZM1978SKP Maják2315:00
55PetrJanktoCZM1971AD team20514:00
56ProkopVeselýCZM1969Kunštát1914:00
57RobertŠamonilCZM1974Horizont Kola Novák Blansko14315:00
58RobertDohnalCZM1970ČAU3215:00
59RomanKřivánekCZM1979Valtířov2014:00
60RomanaPöplováCZŽ1968ŠAK CHODOV1214:00
61SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club414:00
62SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club Deutschland214:00
63SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary5814:00
64SvenPeemöllerDEM1968100 Marathon Club2514:00
65TerezaGecováCZŽ1983MK Seitl - Tarahumara27715:00
66ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club2614:00
67TomášUlmaCZM1964Praha 14814:00
68TomášZahálkaCZM1978KILT Zahálka7015:00
69TomášDittrichCZM1969Klub harmonického života / ČAU714:00
70TomášOdehnalCZM1968Horizont Blansko15015:00
71UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland2814:00
72VladimírŠimekCZM1975DOLS Šumperk24814:00
73VlastimilDvořáčekCZM195915214:00
74ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice7815:00
75ZsuzsannaSzabóHUŽ198520615:00