RON Race

MUM 2018, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 7.7.2018
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2018 - Startujeme s Orálkem 1
MUM 2018 1 2 3 4 5 6 7
MiniMUM 2018 1 2 3
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1AdamFritscherCZM1975TJ Liga 100 Olomouc609:10
2AlenaŽákovskáCZŽ1962Horizont.Blansko778:00
3AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub2387:03
4AnnetteBrunsDEŽ1967LT Weisenheim am Berg497:50
5AntonínVolenecCZM1987Wild Team639:30
6BarčaČapkováCZŽ1985Valeč123211:00
7BořivojHajzerCZM1980PRZAB VYŠKOV299:00
8BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse647:03
9DagmarPichováCZŽ197726411:00
10DanielOrálekCZM1970Puma1011:00
11DavidPospíšilCZM1985Aj my sme BEH :-)27310:30
12Eliška AnnaKubičkováCZŽ1966SC Marathon Plzeň397:30
13EvaŠkvařilováCZŽ19732BWINNER2607:30
14EwaldKomarDEM1950LT Hemsbach357:40
15FrantišekČapkaCZM1968Minerva Boskovice/Brno2629:30
16GáborTresóHUM1975Kiss Árpád VDSE429:40
17GerdJunkerDEM1956100 Marathon Club117:20
18HanaKřižovičováCZŽ1971SK TRI CYKLOCHLUBNA2587:30
19HanaBreburdováCZŽ1961Maratón klub Kladno188:30
20HelmutRosiekaDEM1948100 Marathon Club377:50
21IrinaKovalRUŽ1958Energia68:20
22IvanRaffaySKM1966AK Senica1078:40
23IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice17:40
24IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá5510:00
25JanPojslCZM1972Intelis Písek1249:40
26JanDolejšCZM1949TJ Sokol Unhošť1238:30
27Jan WillemGunninkNLM198627011:00
28JanaMatějíkováCZŽ1990TJ Liga 100 Olomouc26511:00
29JanaKakáčováCZŽ1971Blansko1109:40
30JaroslavKonečnýCZM1969LOVE27211:00
31JaroslavŠmidraCZM197227411:00
32JiříSvobodaCZM19572758:00
33JiříPucholtCZM1959T.J.Sokol Unhošť1128:50
34JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society4310:20
35JiříKošinaCZM19662618:10
36JiříSlivaCZM1977Runholics Brno1018:20
37JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club58:10
38JosefHolýCZM1941Orel Židenice1217:10
39JozefZváčSKM1963Gazárka Šaštín-Stráže2018:40
40JózefŁyscarzPLM1980Katowice467:30
41KateřinaKrejčiříkováCZŽ1972Svatá Kateřina124711:00
42KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland318:10
43LadislavKolářCZM198627611:00
44LenkaKohnováCZŽ1988Salming running team12910:10
45LenkaHorákováCZŽ1982Brno529:10
46LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava417:20
47LiborMünsterCZM1966Blansko23711:00
48LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá549:50
49LukášStaněkCZM1991Křetín1269:00
50MarcelHašplCZM1977Sanasport Runners1069:40
51MarcelaČadováCZŽ1975ČAU1229:50
52MartinHausknechtCZM1994249:40
53MartinSvobodaCZM1977Brno1349:40
54MartinŠanderaCZM1976BONBON, Maratoneček, aR347:50
55MartinŠerákCZM1978TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, myBuddy.cz4010:20
56MartinKopeckýCZM1979ČAU / Liberec1610:30
57MartinaJežováCZŽ1975 2597:30
58MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland39:00
59MichalKrškaCZM1984Turistický Klub Blansko10310:10
60MichalGlierCZM1982SDH Doubravník11410:10
61MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko797:30
62MiroslavKlímaCZM1975Brno12810:10
63MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno1047:30
64MojmírKrejčaCZM1969Continental Lhota!229:00
65NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ Loket478:50
66OldřichBálekCZM197226811:00
67OndřejŠindelářCZM1988Triatlon moravský kras26311:00
68OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky539:40
69PavelKollerCZM1970Bezdědice388:30
70PavelPařízekCZM1993Workout Lomnice27111:00
71PavelZemanCZM1954Traged team597:20
72PavelViščorCZM1974Brno309:50
73PavelKincCZM1974VF Sport Team Černá Hora26611:00
74PeterLeštákSKM1967JAMES Bratislava219:50
75PetrKřenekCZM19874510:00
76PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim619:20
77PetrPtáčekCZM1987RebelBean Runners1029:10
78PetrNovotnýCZM1965AK Kuřim2278:50
79PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy579:40
80PetrNejedlýCZM1974Králův Dvůr369:00
81PetrMurkaCZM1978SKP Maják239:50
82PetrHoraCZM1976KPPH759:30
83PetrPolánkaCZM1975ČAU Brno5110:10
84PetraBálkováCZŽ197926911:00
85ProkopVeselýCZM1969Kunštát199:30
86RadekLukszaCZM1974MK Seitl Ostrava1059:10
87RobertŠamonilCZM1974Horizont Kola Novák Blansko14310:00
88RobertDulíkCZM19781259:20
89RobertBémCZM1977IKEM11910:20
90RobertDohnalCZM1970ČAU329:30
91RomanKřivánekCZM1979Valtířov208:10
92RomanaPöplováCZŽ1968ŠAK CHODOV128:10
93RudyKrajčaCZM1965ČAU10910:20
94SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club47:20
95SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club Deutschland27:03
96SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary588:50
97SvenPeemöllerDEM1968100 Marathon Club259:00
98ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club267:10
99TomášZahálkaCZM1978KILT Zahálka709:00
100TomášDittrichCZM1969Klub harmonického života / ČAU78:50
101TomášOdehnalCZM1968Horizont Blansko1509:30
102TomášParmaCZM1970RunGo.cz1189:00
103TomášVojtíšekCZM1973AC Moravská Slavia Brno1088:30
104TomášHrdinaCZM1979AC Moravská Slavia Brno11310:20
105TomášUlmaCZM1964Praha 1488:40
106UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland287:50
107VilmaPodmelováCZŽ1962ACMoravska Slavia1377:40
108VítKolářCZM1980Blansko1179:50
109VojtěchGrünCZM1992Elite Sport Boskovice/Rozběháme Česko13510:30
110ZbyněkVondrákCZM1975Vinařství Vondrák Mělník26710:30
111ZdeněkBoučekCZM1956Velké Meziříčí1338:10
112ZdeněkPavelkaCZM1979RC Řepka658:20
113ZdeněkŠigutCZM1956SIGI & Co.1117:03
114ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice789:30
115ZsuzsannaSzabóHUŽ198520611:00