RON Race

MUM 2018, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 7.7.2018
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2018 - Startujeme s Orálkem 1
MUM 2018 1 2 3 4 5 6 7
MiniMUM 2018 1 2 3
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1AnnetteBrunsDEŽ1967LT Weisenheim am Berg497:50
2SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club47:20
3RomanaPöplováCZŽ1968ŠAK CHODOV128:10
4HanaKřižovičováCZŽ1971SK TRI CYKLOCHLUBNA2587:30
5MartinaJežováCZŽ1975 2597:30
6IrinaKovalRUŽ1958Energia68:20
7JanaMatějíkováCZŽ1990TJ Liga 100 Olomouc26511:00
8LenkaKohnováCZŽ1988Salming running team12910:10
9VilmaPodmelováCZŽ1962ACMoravska Slavia1377:40
10Eliška AnnaKubičkováCZŽ1966SC Marathon Plzeň397:30
11SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary588:50
12EvaŠkvařilováCZŽ19732BWINNER2607:30
13ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice789:30
14PetraBálkováCZŽ197926911:00
15JanaKakáčováCZŽ1971Blansko1109:40
16KateřinaKrejčiříkováCZŽ1972Svatá Kateřina124711:00
17BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse647:03
18BarčaČapkováCZŽ1985Valeč123211:00
19IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá5510:00
20MarcelaČadováCZŽ1975ČAU1229:50
21LenkaHorákováCZŽ1982Brno529:10
22DagmarPichováCZŽ197726411:00
23ZsuzsannaSzabóHUŽ198520611:00
24HanaBreburdováCZŽ1961Maratón klub Kladno188:30
25AlenaŽákovskáCZŽ1962Horizont.Blansko778:00
26SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club Deutschland27:03
27RomanKřivánekCZM1979Valtířov208:10
28EwaldKomarDEM1950LT Hemsbach357:40
29IvanRaffaySKM1966AK Senica1078:40
30UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland287:50
31RudyKrajčaCZM1965ČAU10910:20
32OldřichBálekCZM197226811:00
33JiříSvobodaCZM19572758:00
34PavelKollerCZM1970Bezdědice388:30
35PavelPařízekCZM1993Workout Lomnice27111:00
36LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá549:50
37MiroslavKlímaCZM1975Brno12810:10
38MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland39:00
39PetrKřenekCZM19874510:00
40PavelZemanCZM1954Traged team597:20
41RobertŠamonilCZM1974Horizont Kola Novák Blansko14310:00
42OndřejŠindelářCZM1988Triatlon moravský kras26311:00
43TomášZahálkaCZM1978KILT Zahálka709:00
44MojmírKrejčaCZM1969Continental Lhota!229:00
45IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice17:40
46JozefZváčSKM1963Gazárka Šaštín-Stráže2018:40
47MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno1047:30
48JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society4310:20
49MartinHausknechtCZM1994249:40
50JiříPucholtCZM1959T.J.Sokol Unhošť1128:50
51BořivojHajzerCZM1980PRZAB VYŠKOV299:00
52TomášDittrichCZM1969Klub harmonického života / ČAU78:50
53GáborTresóHUM1975Kiss Árpád VDSE429:40
54LadislavKolářCZM198627611:00
55JosefHolýCZM1941Orel Židenice1217:10
56NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ Loket478:50
57MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko797:30
58MartinSvobodaCZM1977Brno1349:40
59JaroslavKonečnýCZM1969LOVE27211:00
60MichalKrškaCZM1984Turistický Klub Blansko10310:10
61RobertDulíkCZM19781259:20
62TomášOdehnalCZM1968Horizont Blansko1509:30
63ZbyněkVondrákCZM1975Vinařství Vondrák Mělník26710:30
64ProkopVeselýCZM1969Kunštát199:30
65DavidPospíšilCZM1985Aj my sme BEH :-)27310:30
66ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club267:10
67TomášParmaCZM1970RunGo.cz1189:00
68PeterLeštákSKM1967JAMES Bratislava219:50
69DanielOrálekCZM1970Puma1011:00
70MartinŠanderaCZM1976BONBON, Maratoneček, aR347:50
71PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim619:20
72HelmutRosiekaDEM1948100 Marathon Club377:50
73JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club58:10
74PetrPtáčekCZM1987RebelBean Runners1029:10
75MartinŠerákCZM1978TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, myBuddy.cz4010:20
76JaroslavŠmidraCZM197227411:00
77RadekLukszaCZM1974MK Seitl Ostrava1059:10
78KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland318:10
79SvenPeemöllerDEM1968100 Marathon Club259:00
80AdamFritscherCZM1975TJ Liga 100 Olomouc609:10
81JanPojslCZM1972Intelis Písek1249:40
82PetrNovotnýCZM1965AK Kuřim2278:50
83Jan WillemGunninkNLM198627011:00
84VojtěchGrünCZM1992Elite Sport Boskovice/Rozběháme Česko13510:30
85PavelViščorCZM1974Brno309:50
86MartinKopeckýCZM1979ČAU / Liberec1610:30
87TomášVojtíšekCZM1973AC Moravská Slavia Brno1088:30
88PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy579:40
89JiříKošinaCZM19662618:10
90VítKolářCZM1980Blansko1179:50
91RobertBémCZM1977IKEM11910:20
92GerdJunkerDEM1956100 Marathon Club117:20
93OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky539:40
94ZdeněkBoučekCZM1956Velké Meziříčí1338:10
95AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub2387:03
96AntonínVolenecCZM1987Wild Team639:30
97PetrNejedlýCZM1974Králův Dvůr369:00
98PetrMurkaCZM1978SKP Maják239:50
99TomášHrdinaCZM1979AC Moravská Slavia Brno11310:20
100RobertDohnalCZM1970ČAU329:30
101PavelKincCZM1974VF Sport Team Černá Hora26611:00
102JózefŁyscarzPLM1980Katowice467:30
103FrantišekČapkaCZM1968Minerva Boskovice/Brno2629:30
104ZdeněkPavelkaCZM1979RC Řepka658:20
105LukášStaněkCZM1991Křetín1269:00
106PetrHoraCZM1976KPPH759:30
107MarcelHašplCZM1977Sanasport Runners1069:40
108JiříSlivaCZM1977Runholics Brno1018:20
109LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava417:20
110PetrPolánkaCZM1975ČAU Brno5110:10
111ZdeněkŠigutCZM1956SIGI & Co.1117:03
112JanDolejšCZM1949TJ Sokol Unhošť1238:30
113TomášUlmaCZM1964Praha 1488:40
114LiborMünsterCZM1966Blansko23711:00
115MichalGlierCZM1982SDH Doubravník11410:10