RON Race

MUM 2018, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 7.7.2018
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2018 - Startujeme s Orálkem 1
MUM 2018 1 2 3 4 5 6 7
MiniMUM 2018 1 2 3
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1RomanKřivánekCZM1979Valtířov208:10
2RudyKrajčaCZM1965ČAU10910:20
3OldřichBálekCZM197226811:00
4JiříSvobodaCZM19572758:00
5RomanaPöplováCZŽ1968ŠAK CHODOV128:10
6PavelKollerCZM1970Bezdědice388:30
7HanaKřižovičováCZŽ1971SK TRI CYKLOCHLUBNA2587:30
8MartinaJežováCZŽ1975 2597:30
9PavelPařízekCZM1993Workout Lomnice27111:00
10LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá549:50
11MiroslavKlímaCZM1975Brno12810:10
12PetrKřenekCZM19874510:00
13PavelZemanCZM1954Traged team597:20
14RobertŠamonilCZM1974Horizont Kola Novák Blansko14310:00
15JanaMatějíkováCZŽ1990TJ Liga 100 Olomouc26511:00
16OndřejŠindelářCZM1988Triatlon moravský kras26311:00
17TomášZahálkaCZM1978KILT Zahálka709:00
18LenkaKohnováCZŽ1988Salming running team12910:10
19VilmaPodmelováCZŽ1962ACMoravska Slavia1377:40
20MojmírKrejčaCZM1969Continental Lhota!229:00
21MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno1047:30
22JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society4310:20
23MartinHausknechtCZM1994249:40
24JiříPucholtCZM1959T.J.Sokol Unhošť1128:50
25BořivojHajzerCZM1980PRZAB VYŠKOV299:00
26TomášDittrichCZM1969Klub harmonického života / ČAU78:50
27Eliška AnnaKubičkováCZŽ1966SC Marathon Plzeň397:30
28LadislavKolářCZM198627611:00
29JosefHolýCZM1941Orel Židenice1217:10
30NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ Loket478:50
31MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko797:30
32MartinSvobodaCZM1977Brno1349:40
33JaroslavKonečnýCZM1969LOVE27211:00
34MichalKrškaCZM1984Turistický Klub Blansko10310:10
35RobertDulíkCZM19781259:20
36TomášOdehnalCZM1968Horizont Blansko1509:30
37ZbyněkVondrákCZM1975Vinařství Vondrák Mělník26710:30
38ProkopVeselýCZM1969Kunštát199:30
39EvaŠkvařilováCZŽ19732BWINNER2607:30
40DavidPospíšilCZM1985Aj my sme BEH :-)27310:30
41TomášParmaCZM1970RunGo.cz1189:00
42ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice789:30
43DanielOrálekCZM1970Puma1011:00
44MartinŠanderaCZM1976BONBON, Maratoneček, aR347:50
45PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim619:20
46PetraBálkováCZŽ197926911:00
47JanaKakáčováCZŽ1971Blansko1109:40
48KateřinaKrejčiříkováCZŽ1972Svatá Kateřina124711:00
49PetrPtáčekCZM1987RebelBean Runners1029:10
50BarčaČapkováCZŽ1985Valeč123211:00
51MartinŠerákCZM1978TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, myBuddy.cz4010:20
52JaroslavŠmidraCZM197227411:00
53IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá5510:00
54RadekLukszaCZM1974MK Seitl Ostrava1059:10
55AdamFritscherCZM1975TJ Liga 100 Olomouc609:10
56JanPojslCZM1972Intelis Písek1249:40
57PetrNovotnýCZM1965AK Kuřim2278:50
58VojtěchGrünCZM1992Elite Sport Boskovice/Rozběháme Česko13510:30
59PavelViščorCZM1974Brno309:50
60MartinKopeckýCZM1979ČAU / Liberec1610:30
61TomášVojtíšekCZM1973AC Moravská Slavia Brno1088:30
62MarcelaČadováCZŽ1975ČAU1229:50
63PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy579:40
64JiříKošinaCZM19662618:10
65VítKolářCZM1980Blansko1179:50
66RobertBémCZM1977IKEM11910:20
67OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky539:40
68ZdeněkBoučekCZM1956Velké Meziříčí1338:10
69AntonínVolenecCZM1987Wild Team639:30
70PetrNejedlýCZM1974Králův Dvůr369:00
71LenkaHorákováCZŽ1982Brno529:10
72PetrMurkaCZM1978SKP Maják239:50
73DagmarPichováCZŽ197726411:00
74TomášHrdinaCZM1979AC Moravská Slavia Brno11310:20
75RobertDohnalCZM1970ČAU329:30
76PavelKincCZM1974VF Sport Team Černá Hora26611:00
77FrantišekČapkaCZM1968Minerva Boskovice/Brno2629:30
78ZdeněkPavelkaCZM1979RC Řepka658:20
79HanaBreburdováCZŽ1961Maratón klub Kladno188:30
80AlenaŽákovskáCZŽ1962Horizont.Blansko778:00
81LukášStaněkCZM1991Křetín1269:00
82PetrHoraCZM1976KPPH759:30
83MarcelHašplCZM1977Sanasport Runners1069:40
84JiříSlivaCZM1977Runholics Brno1018:20
85LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava417:20
86PetrPolánkaCZM1975ČAU Brno5110:10
87ZdeněkŠigutCZM1956SIGI & Co.1117:03
88JanDolejšCZM1949TJ Sokol Unhošť1238:30
89TomášUlmaCZM1964Praha 1488:40
90LiborMünsterCZM1966Blansko23711:00
91MichalGlierCZM1982SDH Doubravník11410:10
92EwaldKomarDEM1950LT Hemsbach357:40
93UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland287:50
94AnnetteBrunsDEŽ1967LT Weisenheim am Berg497:50
95SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club47:20
96MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland39:00
97ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club267:10
98HelmutRosiekaDEM1948100 Marathon Club377:50
99JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club58:10
100BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse647:03
101KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland318:10
102SvenPeemöllerDEM1968100 Marathon Club259:00
103GerdJunkerDEM1956100 Marathon Club117:20
104SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club Deutschland27:03
105GáborTresóHUM1975Kiss Árpád VDSE429:40
106AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub2387:03
107ZsuzsannaSzabóHUŽ198520611:00
108Jan WillemGunninkNLM198627011:00
109JózefŁyscarzPLM1980Katowice467:30
110IrinaKovalRUŽ1958Energia68:20
111IvanRaffaySKM1966AK Senica1078:40
112IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice17:40
113JozefZváčSKM1963Gazárka Šaštín-Stráže2018:40
114SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary588:50
115PeterLeštákSKM1967JAMES Bratislava219:50