RON Race

MUM 2016, etapa II - Boskovická - Startovní listina

Datum 4.7.2016
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2016 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1DušanAlmanCZM1967Babice2615:00
2JiříBartoňCZM1970Rebut1614:01
3JiříBezroukCZM1962Consultech Service1115:00
4BeateBienickeDEŽ19681914:01
5JiříBrtníkCZM1952Orel Obřany19715:00
6PetrBudišCZM197016914:01
7JosefCacekCZM1978Cáca Team3715:00
8PavelCzernyCZM1981Never Alone6015:00
9MartinČadekCZM19576415:00
10DaliborČervenkaCZM1970Mk Seitl Ostrava3314:01
11MilanDaněkCZEM1962Horizont Kola Novák Blansko4914:01
12TomášDittrichCZM1969ČAU, Klub harmonického života2315:00
13RobertDohnalCZM1970ČAU4715:00
14PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy6615:00
15IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice114:01
16SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club614:01
17ChristianFehlingDEM1971100 Marathon Club4514:01
18BohumilFerugaCZM1971BHK IQ Boskovice17215:00
19MartinHokešCZM19775615:00
20LenkaHorákováCZŽ19826715:00
21DušanHorbajCZM1980SVP Kladno, Beznoska s.r.o5115:00
22JosefHubenýCZM1982AK Sokolov5315:00
23StanislavJuránekCZEM195616314:01
24PavelJurenkaCZM1981Maratonský klub Prostějov314:01
25PavelJuřicaCZM1979MK Seitl Ostrava6515:00
26MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club815:00
27BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse5514:01
28PavelKollerCZM1970Bezdědice4114:01
29ZdeňkaKomárkováCZEŽ1974kometky olešnice1015:00
30LiborKonečnýCZM1971kuřim4015:00
31SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club Deutschalnd1314:01
32JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club Deutschland1214:01
33IrinaKovalRUŽ1958Energia215:00
34PetraKrejsováCZŽ1979KOMETKY Boskovice2515:00
35JózefŁyscarzPLM1980Katowice6214:01
36LubomírMacekCZM1983Mska6815:00
37AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub714:01
38JaromírMatějekCZM1971Atletic Třebíč15315:00
39JanMielenhausenDEM1974ASFM Goettingen3115:00
40ZdeněkMilkaCZM19847014:01
41KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland914:01
42TomášOdehnalCZM196813715:00
43DanielOrálekCZM1970behejbrno.com515:00
44IvanOrelCZM1968Námořníci z Viktorky5914:01
45RadimOšlejšekCZM1975MK Prostějov5714:01
46AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov6114:01
47OndřejProkopCZM1962ČAU4815:00
48ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland2914:01
49SlavomírRužekSKM1972Modra Králová1715:00
50SvatoplukSedláčekCZM1957AC Moravská Slavia Brno4314:01
51HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club3614:01
52RomanSlowioczekCZM1959Mk.Seitl Ostrava4415:00
53JanStoszekCZM1976VZS Ostrava2415:00
54OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky6315:00
55LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava2114:01
56IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň5815:00
57MartinŠerákCZM1978Sokol Bílovice nad Svitavou5415:00
58OldřichŠperkaCZM19565015:00
59PetrŠvandaCZM1967iThinkBeer + Maratón klub Kladno3215:00
60FilipŠvrčekCZM1981Lednice19614:01
61IvoTejnilCZM1991PK Krokodýl Brno5215:00
62UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland2214:01
63JanTučnýCZEM194716614:01
64PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim2715:00
65Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club3514:01
66IvanVeškrnaCZM1983 15815:00
67JanVlčekCZM199219815:00
68TomášZahálkaCZM197819914:01