RON Race

MUM 2016, etapa IV - Tišnovská - Startovní listina

Datum 6.7.2016
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MiniMUM 2016 1 2 3
MUM 2016 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1AlexanderAlekseevRUM1956Farma Vyšehrad12715:00
2DušanAlmanCZM1967Babice2615:00
3JaroslavBártaCZM198222415:00
4JiříBartoňCZM1970Rebut1614:00
5ZbyněkBednář CZM197321914:00
6RobertBémCZM1977IKEM7115:00
7JiříBezroukCZM1962Consultech Service1115:00
8BeateBienickeDEŽ19681914:00
9RosťaBolekCZM1965inSPORTline13015:00
10DanielBrázdilCZM1975Ultra Rapl11715:00
11JosefCacekCZM1978Cáca Team3715:00
12PavelCzernyCZM1981Never Alone6015:00
13MartinČadekCZM19576415:00
14MilanDaněkCZEM1962Horizont Kola Novák Blansko4914:00
15TomášDittrichCZM1969ČAU, Klub harmonického života2314:00
16RobertDohnalCZM1970ČAU4715:00
17PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy6615:00
18TerezaĎurdiakováCZŽ1991AK Olymp Brno13614:00
19IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice114:00
20VlastimilDvořáčekCZM195918715:00
21SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club614:00
22ChristianFehlingDEM1971100 Marathon Club4514:00
23LiborGecnukCZM197515014:00
24MarcelHašplCZM1977Oddíl 201510815:00
25JiříHladkýCZM1975Orel Brno Židenice11514:00
26MarekHladnýCZM1972Brno22015:00
27LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá11815:00
28MartinHokešCZM19775615:00
29StanislavHolečekCZEM195518814:00
30JosefHolýCZM1941Moravská Slávia Brno12114:00
31LenkaHorákováCZŽ19826715:00
32DušanHorbajCZM1980SVP Kladno, Beznoska s.r.o5115:00
33IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá11915:00
34JosefHubenýCZM1982AK Sokolov5315:00
35JanHubnerCZM1978SDH Bolešín14515:00
36JiříHýblCZM1967Hrušovany u Brna12515:00
37TomášJalůvkaCZM1977Caramba! Team11114:00
38RenátaJalůvkováCZŽ1978Caramba! Team11215:00
39StanislavJančářCZM1967MK Seitl Ostrava18915:00
40PetrJanktoCZM1971AD Team12314:00
41MartinaJežováCZŽ1975 13414:00
42PavelJurenkaCZM1981Maratonský klub Prostějov315:00
43PavelJuřicaCZM1979MK Seitl Ostrava6515:00
44MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club815:00
45MiroslavKlímaCZM1975¯\_(ツ)_/¯22215:00
46LukášKocurCZM1977Orel Šitbořice14315:00
47BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse5514:00
48PetrKolářCZM1973Sokol Blansko21715:00
49VítKolářCZM1980Blansko12815:00
50PavelKollerCZM1970Bezdědice4114:00
51ZdeňkaKomárkováCZEŽ1974kometky olešnice1015:00
52LiborKonečnýCZM1971kuřim4015:00
53ŠtěpánKonečnýCZM197722315:00
54SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club Deutschalnd1314:00
55JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club Deutschland1214:00
56IrinaKovalRUŽ1958Energia214:00
57RudyKrajčaCZM1965ČAU10415:00
58PetraKrejsováCZŽ1979KOMETKY Boskovice2515:00
59JózefŁyscarzPLM1980Katowice6214:00
60LubomírMacekCZM1983Mska6815:00
61AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub714:00
62PavelMatoušekCZM1978Brno11415:00
63ZuzanaMěřínskáCZŽ1981Brno12015:00
64PavelMezeraCZM1968Bílovice nad Svitavou10915:00
65JanMielenhausenDEM1974ASFM Goettingen3115:00
66ZdeněkMilkaCZM19847014:00
67MiroslavNavrátilCZM1971Technocrati Tišnov18315:00
68KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland914:00
69KateřinaNovotnáCZŽ1986Brno10214:00
70TomášOdehnalCZM196813715:00
71DanielOrálekCZM1970behejbrno.com515:00
72IvanOrelCZM1968Námořníci z Viktorky5914:00
73MiroslavOsladilCZEM195213914:00
74RadimOšlejšekCZM1975MK Prostějov5714:00
75JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society12415:00
76AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov6114:00
77OndřejProkopCZM1962ČAU4815:00
78JiříPucholtCZM1959T.J.Sokol Unhošť10614:00
79ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland2914:00
80SlavomírRužekSKM1972Modra Králová1715:00
81SvatoplukSedláčekCZM1957AC Moravská Slavia Brno4314:00
82HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club3614:00
83RomanSlowioczekCZM1959Mk.Seitl Ostrava4415:00
84JanStoszekCZM1976VZS Ostrava2415:00
85OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky6315:00
86LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava2114:00
87IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň5815:00
88MartinŠerákCZM1978Sokol Bílovice nad Svitavou5415:00
89DavidŠevčíkCZM1977Tišnov22114:00
90VladimírŠimekCZM1975DOLS Šumperk20414:00
91MartinŠimunekCZM1966Modřice12215:00
92LudmilaŠmídováCZŽ1953Farma Vyšehrad12614:00
93OldřichŠperkaCZM19565015:00
94PetrŠvandaCZM1967iThinkBeer + Maratón klub Kladno3215:00
95IvoTejnilCZM1991PK Krokodýl Brno5215:00
96UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland2214:00
97JanTučnýCZEM194716614:00
98PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim2715:00
99FrantišekUčeňCZM196313514:00
100JaroslavUrbanCZM1984Atletika Stará Boleslav11315:00
101JaroslavUrbanCZM19828215:00
102HelenaVaňkováCZŽ198520314:00
103IvanVarmužaCZM1961Running Relatives10514:00
104JaromírVicariCZM1977SK Babice21815:00
105PavelViščorCZM1974Brno19515:00
106MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno10314:00
107LadaZrzaveckáCZŽ198913214:00
108AlenaŽákovskáCZŽ1962horizont Blansko12914:00