RON Race

MUM 2016, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 9.7.2016
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MiniMUM 2016 1 2 3
MUM 2016 1 2 3 4 5 6 7
MUM 2016 - Startujeme s Orálkem 1
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1RomanAbrleCZM1984MK Prostějov8411:00
2AlexanderAlekseevRUM1956Farma Vyšehrad12710:20
3DušanAlmanCZM1967Babice2610:30
4JaroslavBártaCZM19829510:30
5JiříBartoňCZM1970Rebut167:50
6RobertBémCZM1977IKEM7110:40
7BeateBienickeDEŽ1968198:10
8RosťaBolekCZM1965inSPORTline13010:00
9LuděkBorkovecCZM19859111:00
10JosefCacekCZM1978Cáca Team3710:50
11TerezaCetkovskáCZŽ1987MK Prostějov739:00
12PavelCzernyCZM1981Never Alone6010:30
13MartinČadekCZM1957649:40
14MilanDaněkCZM1970Dama Dama1658:00
15MilanDaněkCZEM1962Horizont Kola Novák Blansko498:20
16RomanDaněkCZM1981808:00
17TomášDittrichCZM1969ČAU, Klub harmonického života239:30
18RobertDohnalCZM1970ČAU479:40
19JanDolejšCZM1949TJ Sokol Unhošť2308:30
20PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy6610:10
21LiborDražanCZM1960Univerzita obrany1578:00
22TerezaĎurdiakováCZŽ1991AK Olymp Brno1368:20
23SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary19210:00
24IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice19:20
25SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club67:30
26ChristianFehlingDEM1971100 Marathon Club459:11
27MichalForýtekczM198217011:00
28ŽanetaForýtkováCZŽ198417311:00
29LiborGecnukCZM19751508:50
30TerezaGecováCZŽ1983MK Seitl - Tarahumara9611:00
31RomanHančlCZM19889211:00
32MarcelHašplCZM1977Oddíl 201510810:10
33JanHavránekCZM19801568:00
34JiříHladkýCZM1975Orel Brno Židenice1159:50
35LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá11810:00
36MartinHokešCZM19775610:30
37StanislavHolečekCZEM195518810:00
38JosefHolýCZM1941Moravská Slávia Brno1218:00
39PetrHoraCZM1976KPPH Brno1168:00
40LenkaHorákováCZŽ19826710:00
41DušanHorbajCZM1980SVP Kladno, Beznoska s.r.o5110:20
42FrantišekHornaCZM1976MK Prostějov8511:00
43IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá11910:00
44PatrikHromádkaCZM1980Blansko15411:00
45JosefHubenýCZM1982AK Sokolov5310:20
46JanHubnerCZM1978SDH Bolešín1459:40
47JiříHýblCZM1967Hrušovany u Brna12510:30
48TomášJalůvkaCZM1977Caramba! Team1119:30
49RenátaJalůvkováCZŽ1978Caramba! Team1129:40
50PetrJanktoCZM1971AD Team1239:11
51PetrJašekCZM1977Rudá hvězda24411:00
52KamilJenešCZM1984ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.9811:00
53PavelJurenkaCZM1981Maratonský klub Prostějov39:30
54PavelJuřicaCZM1979MK Seitl Ostrava6510:00
55MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club89:50
56LukášKocurCZM1977Orel Šitbořice14310:10
57BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse557:30
58KarolínaKohoutkováCZŽ1993Triexpert9911:00
59VítKolářCZM1980Blansko1289:50
60PavelKollerCZM1970Bezdědice418:50
61JakubKolmanCZM1976Posilovna Pruvan8310:00
62ZdeňkaKomárkováCZEŽ1974kometky olešnice1010:00
63LiborKonečnýCZM1971kuřim4010:30
64JaroslavKonečnýCZM1969LR15911:00
65DušanKopečnýCZM1973TJ liga 100 Olomouc8711:00
66SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club Deutschalnd137:40
67JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club Deutschland128:10
68IrinaKovalRUŽ1958Energia29:20
69RudyKrajčaCZM1965ČAU10410:40
70PetraKrejsováCZŽ1979KOMETKY Boskovice259:40
71JosefLedvinkaCZM1972Přibyslav2259:00
72RadekLukszaCZM1974MK Seitl Ostrava758:40
73JózefŁyscarzPLM1980Katowice628:40
74LubomírMacekCZM1983Mska6810:00
75AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub77:30
76BohumilMarešCZM1951LEAR Brno410:00
77PavelMatoušekCZM1978Brno11410:00
78ZuzanaMěřínskáCZŽ1981Brno12010:00
79PavelMezeraCZM1968Bílovice nad Svitavou10910:00
80JanMielenhausenDEM1974ASFM Goettingen3110:00
81ZdeněkMilkaCZM1984708:10
82PetrNejedlýCZM1974Praha 51748:40
83KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland98:30
84KateřinaNovotnáCZŽ1986Brno1029:30
85MilanNovotnýCZM19769711:00
86TomášOdehnalCZM196813710:00
87LudmilaOdehnalováCZŽ1986Boskovice19010:00
88DanielOrálekCZM1970behejbrno.com511:00
89IvanOrelCZM1968Námořníci z Viktorky599:20
90RadimOšlejšekCZM1975MK Prostějov578:40
91JanaOžanováCZŽ19828610:50
92JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society12410:40
93AntonínPavlasCZM19569311:00
94LiborPečenkaCZEM196124211:00
95JanPivecCZM198117511:00
96AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov619:11
97OndřejProkopCZM1962ČAU489:50
98JiříPucholtCZM1959T.J.Sokol Unhošť1068:40
99ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland297:40
100SlavomírRužekSKM1972Modra Králová179:50
101OndřejSajdlCZM197822611:00
102SvatoplukSedláčekCZM1957AC Moravská Slavia Brno43
103HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club367:50
104RomanSlowioczekCZM1959Mk.Seitl Ostrava449:50
105DanielSmolkaCZM197716811:00
106JanStoszekCZM1976VZS Ostrava2410:10
107OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky6310:40
108LubomírStudenýCZM1967Oddíl 201523110:10
109JiříSvobodaCZM195722711:00
110LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava218:40
111IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň5810:20
112VáclavŠebelaCZM1966Elite sport TEAM B131
113KláraŠebkováCZŽ1985MK Prostějov8111:00
114MartinŠerákCZM1978Sokol Bílovice nad Svitavou5410:20
115VladimírŠilhanCZM195722811:00
116VladimírŠimekCZM1975DOLS Šumperk2049:00
117MartinŠimunekCZM1966Modřice12210:30
118JanaŠindlerováCZŽ1969ČAU, iThinkBeer349:30
119LudmilaŠmídováCZŽ1953Farma Vyšehrad1267:30
120MiraŠpačekCZM1974898:30
121OldřichŠperkaCZM1956509:40
122PetrŠvandaCZM1967iThinkBeer + Maratón klub Kladno3210:00
123IvoTejnilCZM1991PK Krokodýl Brno5210:00
124OndřejTobekCZM19929010:00
125UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland227:30
126PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim279:50
127FrantišekUčeňCZM19631359:40
128TomášUlmaCZM1964778:00
129Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club358:40
130JaroslavUrbanCZM1984Atletika Stará Boleslav11310:40
131HelenaVaňkováCZŽ19852039:00
132IvanVarmužaCZM1961Running Relatives1058:50
133JiříVemolaCZM1977AK Tišnov9410:30
134MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno1038:40
135TomášZahálkaCZM19781998:30
136RadimZapletalCZM1978MK Prostějov20110:00
137PetraZapletalováCZŽ1982MK Prostějov20011:00
138LadaZrzaveckáCZŽ19891329:20
139AlenaŽákovskáCZŽ1962horizont Blansko1298:30
140MichaelaŽejškováCZŽ1982889:00