RON Race

MUM 2016, etapa III - Blanenská - Startovní listina

Datum 5.7.2016
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2016 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1PetrBedanM21115:00
2RomanKuběnaCZM1982AC Senetářov17814:00
3PetraKrejsováCZŽ1979Kometky Boskovice2515:00
4JanStoszekCZM1976VZS Ostrava2415:00
5ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Olešnice1015:00
6LenkaHorákováCZŽ1982Brno6715:00
7PavelKollerCZM1970Bezdědice4114:00
8JiříPetrCZM197921515:00
9OndřejFialaCZM1982Rozběháme Boskovicko17615:00
10PavelJuřicaCZM1979MK Seitl Ostrava6515:00
11JosefCacekCZM1978Cáca team3715:00
12PetrŠvandaCZM1967iThinkBeer + ČAU3215:00
13VlastimilDvořáčekCZM195918715:00
14StanislavŠirokýCZM1977Blansko21615:00
15OndřejProkopCZM1962ČAU4815:00
16PetrKolářCZM1973Sokol Blansko21715:00
17PetrŠebánekCZM1979Rájec21015:00
18OldřichŠperkaCZM1956HORIZONT Blansko5015:00
19MartinHokešCZM19775615:00
20TomášDittrichCZM1969Klub harmonického života / ČAU2315:00
21PavelKincCZM1974VF Sport Team Černá Hora16215:00
22DanielBrázdilCZM1975KEZBUK11715:00
23IvoTejnilCZM1991PK Krokodýl Brno5215:00
24OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky6315:00
25OndřejMenšíkCZM1989Boskovice17914:00
26HelenaVaňkováCZŽ198520314:00
27LiborDražanCZM1960Univerzita obrany15714:00
28SvatoplukSedláčekCZM1957AC Moravská Slavia Brno4314:00
29RomanBušCZM1965Rájec20914:00
30PetraZapletalováCZŽ1982DVA20014:00
31JiříPozlerCZM1983Never Alone15515:00
32RadimZapletalCZM1978DVA20115:00
33PatrikHromádkaCZM1980Blansko15414:00
34DanielOrálekCZM1970Puma515:00
35MiloslavBayerCZM194720814:00
36PetraŠevčíkováCZŽ1991Opava18415:00
37DušanAlmanCZM1967Babice2615:00
38PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim2715:00
39LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava2114:00
40PetrČechCZM1981MKPV19315:00
41PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy6615:00
42LiborKonečnýCZM1971Kuřim4015:00
43LudmilaOdehnalováCZŽ1986Boskovice19015:00
44ZdeněkMilkaCZM19847014:00
45VojtěchGrünCZM1992Elite Sport Boskovice/Rozběháme Česko21315:00
46AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov6114:00
47PavelCzernyCZM1981Never Alone6015:00
48RadimOšlejšekCZM1975MK Prostějov5714:00
49DavidKnotekCzM198221415:00
50MichalKrškaCZM1984Turistický Klub Blansko16115:00
51IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň5815:00
52JiříBezroukCZM1962Consultech Service1115:00
53OndřejBušCZM1985Ráječko16015:00
54RichardNěmecCZM196920615:00
55KateřinaKrejčiříkováCZŽ1972Svatá Kateřina17114:00
56JosefHubenýCZM1982AK Sokolov5315:00
57RobertDohnalCZM1970ČAU4715:00
58PetrBudišCZM197016914:00
59JiříHegrCZM1977Šošůvka19115:00
60VladimírŠimekCZM1975DOLS Šumperk20414:00
61PavelJurenkaCZM1981Maratonský klub Prostějov314:00
62DušanHorbajCZM1980SVP Kladno, Beznoska s.r.o5115:00
63MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko4914:00
64TomášOdehnalCZM1968Horizont Blansko13715:00
65AlexandrSkribuckijCZM1991MK Prostějov20215:00
66SebastianKovačičCZM197818515:00
67MartinČadekCZM19576415:00
68RomanSlowioczekCZM1959Mk.Seitl Ostrava4415:00
69RomanKrestaCZM1965Orel Židenice19414:00
70MartinŠerákCZM1978TJ Sokol Bílovice nad Svitavou, myBuddy.cz5415:00
71IvanOrelCZM1968Námořníci z Viktorky5914:00
72JanMacuraCZEM197221215:00
73StanislavHolečekCZEM195518815:00
74PetrHarestaCZEM198620515:00
75AlešStráníkCZEM195020714:00
76JanMielenhausenDEM1974ASFM Goettingen3115:00
77Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club3514:00
78UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland2214:00
79SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club1314:00
80MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland815:00
81HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club3614:00
82ChristianFehlingDEM1971Marschacht4514:00
83ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club2914:00
84JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club1214:00
85BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse5514:00
86BeateBienickeDEŽ19681914:00
87KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland914:00
88SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club Deutschland614:00
89AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub714:00
90JózefŁyscarzPLM1980Katowice6214:00
91IrinaKovalRUŽ1958Energia214:00
92IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice114:00
93SlavomírRužekSKM1972Modra Králová1715:00
94SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary19215:00