RON Race

MUM 2016, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 9.7.2016
Délka 43,0
Stav Ukončeno

Je součástí etapového závodu:
MiniMUM 2016 1 2 3
MUM 2016 1 2 3 4 5 6 7
MUM 2016 - Startujeme s Orálkem 1
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1MichaelaŽejškováCZŽ1982889:00
2AlenaŽákovskáCZŽ1962horizont Blansko1298:30
3LadaZrzaveckáCZŽ19891329:20
4PetraZapletalováCZŽ1982MK Prostějov20011:00
5RadimZapletalCZM1978MK Prostějov20110:00
6TomášZahálkaCZM19781998:30
7MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno1038:40
8JiříVemolaCZM1977AK Tišnov9410:30
9IvanVarmužaCZM1961Running Relatives1058:50
10HelenaVaňkováCZŽ19852039:00
11JaroslavUrbanCZM1984Atletika Stará Boleslav11310:40
12Klaus PeterUlmschneiderDEM1962100 Marathon Club358:40
13TomášUlmaCZM1964778:00
14FrantišekUčeňCZM19631359:40
15PetrTulisCZM1974OneManTeam Chrudim279:50
16UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland227:30
17OndřejTobekCZM19929010:00
18IvoTejnilCZM1991PK Krokodýl Brno5210:00
19PetrŠvandaCZM1967iThinkBeer + Maratón klub Kladno3210:00
20OldřichŠperkaCZM1956509:40
21MiraŠpačekCZM1974898:30
22LudmilaŠmídováCZŽ1953Farma Vyšehrad1267:30
23JanaŠindlerováCZŽ1969ČAU, iThinkBeer349:30
24MartinŠimunekCZM1966Modřice12210:30
25VladimírŠimekCZM1975DOLS Šumperk2049:00
26VladimírŠilhanCZM195722811:00
27MartinŠerákCZM1978Sokol Bílovice nad Svitavou5410:20
28KláraŠebkováCZŽ1985MK Prostějov8111:00
29VáclavŠebelaCZM1966Elite sport TEAM B131
30IvanŠarlingerCZM1974SC Marathon Plzeň5810:20
31LiborSvozilCZM1971MK Seitl Ostrava218:40
32JiříSvobodaCZM195722711:00
33LubomírStudenýCZM1967Oddíl 201523110:10
34OndřejStrnadCZM1980Brno-Medlánky6310:40
35JanStoszekCZM1976VZS Ostrava2410:10
36DanielSmolkaCZM197716811:00
37RomanSlowioczekCZM1959Mk.Seitl Ostrava449:50
38HeinrichSchütteDEM1956100 Marathon Club367:50
39SvatoplukSedláčekCZM1957AC Moravská Slavia Brno43
40OndřejSajdlCZM197822611:00
41SlavomírRužekSKM1972Modra Králová179:50
42ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland297:40
43JiříPucholtCZM1959T.J.Sokol Unhošť1068:40
44OndřejProkopCZM1962ČAU489:50
45AndreaPlacháCZŽ1976MK Prostějov619:11
46JanPivecCZM198117511:00
47LiborPečenkaCZEM196124211:00
48AntonínPavlasCZM19569311:00
49JiříPartlCZM1990Synthon Sport Society12410:40
50JanaOžanováCZŽ19828610:50
51RadimOšlejšekCZM1975MK Prostějov578:40
52IvanOrelCZM1968Námořníci z Viktorky599:20
53DanielOrálekCZM1970behejbrno.com511:00
54LudmilaOdehnalováCZŽ1986Boskovice19010:00
55TomášOdehnalCZM196813710:00
56MilanNovotnýCZM19769711:00
57KateřinaNovotnáCZŽ1986Brno1029:30
58KlausNeumannDEM1952100 Marathon Club Deutschland98:30
59PetrNejedlýCZM1974Praha 51748:40
60ZdeněkMilkaCZM1984708:10
61JanMielenhausenDEM1974ASFM Goettingen3110:00
62PavelMezeraCZM1968Bílovice nad Svitavou10910:00
63ZuzanaMěřínskáCZŽ1981Brno12010:00
64PavelMatoušekCZM1978Brno11410:00
65BohumilMarešCZM1951LEAR Brno410:00
66AndrásMaczóHUM1949Zöldgömb Klub77:30
67LubomírMacekCZM1983Mska6810:00
68JózefŁyscarzPLM1980Katowice628:40
69RadekLukszaCZM1974MK Seitl Ostrava758:40
70JosefLedvinkaCZM1972Přibyslav2259:00
71PetraKrejsováCZŽ1979KOMETKY Boskovice259:40
72RudyKrajčaCZM1965ČAU10410:40
73IrinaKovalRUŽ1958Energia29:20
74SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club Deutschalnd137:40
75JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club Deutschland128:10
76DušanKopečnýCZM1973TJ liga 100 Olomouc8711:00
77LiborKonečnýCZM1971kuřim4010:30
78JaroslavKonečnýCZM1969LR15911:00
79ZdeňkaKomárkováCZEŽ1974kometky olešnice1010:00
80JakubKolmanCZM1976Posilovna Pruvan8310:00
81PavelKollerCZM1970Bezdědice418:50
82VítKolářCZM1980Blansko1289:50
83KarolínaKohoutkováCZŽ1993Triexpert9911:00
84BrigitteKoczyDEŽ1960TSV Sibbesse557:30
85LukášKocurCZM1977Orel Šitbořice14310:10
86MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club89:50
87PavelJuřicaCZM1979MK Seitl Ostrava6510:00
88PavelJurenkaCZM1981Maratonský klub Prostějov39:30
89KamilJenešCZM1984ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.9811:00
90PetrJašekCZM1977Rudá hvězda24411:00
91PetrJanktoCZM1971AD Team1239:11
92RenátaJalůvkováCZŽ1978Caramba! Team1129:40
93TomášJalůvkaCZM1977Caramba! Team1119:30
94JiříHýblCZM1967Hrušovany u Brna12510:30
95JanHubnerCZM1978SDH Bolešín1459:40
96JosefHubenýCZM1982AK Sokolov5310:20
97PatrikHromádkaCZM1980Blansko15411:00
98IvanaHrdličkováCZŽ1989Duopack ČéHá11910:00
99FrantišekHornaCZM1976MK Prostějov8511:00
100DušanHorbajCZM1980SVP Kladno, Beznoska s.r.o5110:20
101LenkaHorákováCZŽ19826710:00
102PetrHoraCZM1976KPPH Brno1168:00
103JosefHolýCZM1941Moravská Slávia Brno1218:00
104StanislavHolečekCZEM195518810:00
105MartinHokešCZM19775610:30
106LukášHlavičkaCZM1987Duopack ČéHá11810:00
107JiříHladkýCZM1975Orel Brno Židenice1159:50
108JanHavránekCZM19801568:00
109MarcelHašplCZM1977Oddíl 201510810:10
110RomanHančlCZM19889211:00
111TerezaGecováCZŽ1983MK Seitl - Tarahumara9611:00
112LiborGecnukCZM19751508:50
113ŽanetaForýtkováCZŽ198417311:00
114MichalForýtekczM198217011:00
115ChristianFehlingDEM1971100 Marathon Club459:11
116SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club67:30
117IvanĎurkovskýSKM1958TJ Obalservis Košice19:20
118SlávkaĎurkáčováSKŽ1988Max&Mary19210:00
119TerezaĎurdiakováCZŽ1991AK Olymp Brno1368:20
120LiborDražanCZM1960Univerzita obrany1578:00
121PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy6610:10
122JanDolejšCZM1949TJ Sokol Unhošť2308:30
123RobertDohnalCZM1970ČAU479:40
124TomášDittrichCZM1969ČAU, Klub harmonického života239:30
125MilanDaněkCZM1970Dama Dama1658:00
126MilanDaněkCZEM1962Horizont Kola Novák Blansko498:20
127RomanDaněkCZM1981808:00
128MartinČadekCZM1957649:40
129PavelCzernyCZM1981Never Alone6010:30
130TerezaCetkovskáCZŽ1987MK Prostějov739:00
131JosefCacekCZM1978Cáca Team3710:50
132LuděkBorkovecCZM19859111:00
133RosťaBolekCZM1965inSPORTline13010:00
134BeateBienickeDEŽ1968198:10
135RobertBémCZM1977IKEM7110:40
136JiříBartoňCZM1970Rebut167:50
137JaroslavBártaCZM19829510:30
138DušanAlmanCZM1967Babice2610:30
139AlexanderAlekseevRUM1956Farma Vyšehrad12710:20
140RomanAbrleCZM1984MK Prostějov8411:00