RON Race

MUM 2021, etapa VII - Cimrmanova (Lomnice) - Startovní listina

Datum 10.7.2021
Délka 43,0
Stav Uzavřeno

Je součástí etapového závodu:
MUM 2021 - Startujeme s Danem Orálkem 1
3 ze 7 2021 1 2 3 4 5 6 7
MUM 2021 1 2 3 4 5 6 7
JménoPříjmeníStátM / ŽDatum narozeníKlubStartovní čísloČas startu
1EvaAdamováCZŽ198725110:00
2OldřichBálekCZM197226311:00
3PetraBálkováCZŽ197926411:00
4MiladaBarešováCZŽ1975Kunštát889:20
5AntonBelianskýSKM1962AK Baník Prievidza979:50
6MiloslavBenešCZM19682617:00
7LenkaBerroucheCZŽ1980USK Provod6610:20
8MartinBilíkCZM1968Orel Brno-Řečkovice1749:50
9ZdeněkBoučekCZM1956Velké Meziříčí637:50
10KristýnaBoučkováCZŽ198426711:00
11MiroslavBrídaM1960lesní běžec :)258:40
12MartinBulínCZM1985Ivančice10910:10
13OndřejBušCZM1985Ráječko13010:10
14FilipBúzekSKM20002499:30
15JonathanCaronCanM19962579:20
16SvatošCoufalCZM1967SK Žabovřesky22910:30
17RadekCrhaCZM1979Yellow Ribbon Run21211:00
18MarcelaČadováCZŽ1975Boskovice7510:00
19IgorČuhelCZM1989Extra Brno2009:40
20MilanDaněkCZM1962Horizont Kola Novák Blansko1458:40
21TomášDittrichCZM1969ČAU / Klub harmonického života289:30
22RobertDohnalCZM1970ČAU549:20
23PetrDostálekCZM1967My od Kopřivy1609:40
24JiříDufekCZM196811710:00
25VlastimilDvořáčekCZM195939:00
26SigridEichnerDEŽ1940100 Marathon Club26:30
27GabrieleEiseleDEŽ1963100 marathon club deutschland147:20
28VítErbenCZM19762549:00
29ChristianFehlingDEM1971100 Marathon Club308:40
30LadislavFeiferCZEM19631798:30
31AdamFritscherCZM1975TJ Liga 100 Olomouc1479:40
32PetrHarnošCZM1986Ultra running Veselí11510:20
33MarcelHašplM1977Oddíl 20158710:20
34KarinHegi-KochDEŽ19631398:10
35JiříHegrCZM1977Šošůvka349:20
36UlrichHeitfeldtDEM1957100 Marathon Club D188:10
37DaliborHejnaCZM198219111:00
38PetrHénekCZM1987KLIMATEX Running team6711:00
39AlenaHénkováCZŽ1986KLIMATEX Running team6810:20
40DorotaHinzDEŽ1971100 Marathon Club Deutschland /TEA208:10
41JosefHolýCZM1941Moravská Slávia Brno77:00
42PetrHoraCZM1976KPPH14610:00
43LenkaHorákováŽ1982810:10
44ZitaHorniakováCZŽ1973TudleNudleRun529:00
45TomášHrdinaCZM1979AC Moravská Slavia Brno9310:20
46MilošChutnýCZM1979TJ Štěpánovice27511:00
47MartinaJežováCZŽ1975 1688:10
48JaroslavJílekCZM19661549:30
49VeronikaJínkováCZŽ1986Chřibské běhny2569:40
50DraženJovičićBAM1973AK jovicic1079:20
51StanislavJuránekCZEM198727011:00
52IvoKadrmasCZM1974Fénix sport Blansko1509:20
53PavolKalmanSKM1965atletický klub Senica2209:30
54RadimKapavíkCZM198527111:00
55MichaelKiene DEM1971100 Marathon Club Deutschland139:30
56PavelKincCZM1974VF Sport Team Černá Hora19410:10
57JanKinclCZM1971Vepřovky1129:20
58LubomírKocourekCZM1974Runsport Team1369:40
59VítKolářCZM1980Blansko9410:00
60ZdeňkaKomárkováCZŽ1974Kometky Olešnice16510:00
61MartinKopeckýCZM1979ČAU / Liberec1211:00
62JoachimKortykaDEM1955100 Marathon Club Deutschland69:10
63SaraKortykaDEŽ1991100 Marathon Club Deutschland57:20
64AntonínKošuličCZM1968SAP709:20
65DušanKoutníkCZM1972Sokol Vlastibořice419:20
66JanKovaříkCZM19741419:50
67JaroslavKramešCZM1974Praha 5848:40
68FrantišekKravarCZM1968Sokolov1219:00
69GabrielaKrčmářováCZŽ19771649:30
70MojmírKrejčaM1969Continental Lhota!27811:00
71MichalKrškaCZM1984Turistický Klub Blansko15211:00
72MiroslavKrumerCZM1949MK Ostrov2458:00
73DavidKubičíkCZM1972Mattoni FreeRun Zlín1119:40
74KláraKubíkováCZŽ19891558:40
75MiroslavKuckoCZM1958Liberec1869:50
76PavelKučeraCZM198726611:00
77TáňaKuchařováCZŽ1975Perun team Blansko20511:00
78JaroslavKuklaCZM1977Běžec Múrovec769:50
79UweLaigDEM1957100 Marathon Club / TV Hohne198:10
80RalfLietzDEM1961Laufsport Frisia Goldenstedt / 100 Marathon Club168:20
81RadekLukszaCZM1974MK Seitl Ostrava1759:20
82SoňaMacejákováSKŽ195625211:00
83LubomírMacekM1983MSKA9610:30
84PavelMarekCZM1968MK Seitl Ostrava1819:30
85VěraMarešováCZŽ1982Praha 6999:10
86MariánMedlenSKM1960Záhorácký Frišký Tým Senica609:10
87PavelMezeraCZM1968Bílovice nad Svitavou1589:50
88SoňaMihulováCZŽ2001TJ Sokol Lomnička12210:00
89MichalMislerCZM1972ČAU989:10
90PetrMuchaCZM1983AS127311:00
91PetrMurkaCZM1978SKP Maják459:40
92PetrNejedlýCZM1974Praha 51389:20
93StanislavNěmčekCZM197024710:30
94TomášOdehnalCZM19682599:30
95StefanOpitzDEM1965839:00
96DanielOrálekCZM1970AC Moravská Slávia Brno410:20
97TomášParmaCZM1970RunGo.cz628:50
98PavelPařízekCZM1993Workout Lomnice27411:00
99MartinPlačkoSKM1976Slovak Ultra Trail Team17211:00
100GabrielaPlačkováSKŽ1976Slovak Ultra Trail Team17310:20
101GabrielaPohankováCZŽ1984Valy739:10
102VáclavPokornýCZM1978KadlaKadla10810:50
103ViktorPoláchCZM1983Mattoni Freerun Zlín16611:00
104PetrPolánkaCZM1975Brno16710:10
105RomanaPöplováCZŽ1968Nové Sedlo338:00
106OndřejPoučCZM1972Vyškov8610:40
107PetrPoupěCZM19871009:00
108DavidPřikrylCZM1970STG Prostějov1599:30
109PatrikRáčekCZM199126811:00
110ThomasRadzuweitDEM1965100 Marathon Club Deutschland826:50
111IvanRaffaySKM1966Záhorácky frišký tím269:20
112SvetlanaRaffayováCZŽ196724811:00
113MartinaRamthunDEŽ1964Ultrafriesen e.V. / 100 Marathon Club Germany158:10
114MichaelaRedlováCZŽ19782539:00
115ThomasReiterDEM1962LT Hemsbach1618:10
116MartinResCZM1977Mattoni Freerun Zlín569:00
117DanielRoškoCZM198223610:30
118MartinŘezáčM1982Mushing Team Ostrava959:50
119ArtemSavenkovCZM1980getLepraTraktor2509:00
120GerdSchremmerDEM1956100 Marathon Club1267:30
121PavlínaSimrováCZŽ199227911:00
122MarcelaSklenářováCZŽ1977Mattoni FreeRun Zlín919:00
123LukášSloukaCZM199526011:00
124SjarhejSmatryčenkaCZM1977Brno15610:20
125LadislavSmejkalCZM1964TudleNudleRun519:00
126MichaelSolařCZM1979Mattoni FreeRun Zlín1768:30
127KarelStogerCZM1976Brno2288:00
128MartinSzabóCZM1999AK Blansko Dvorská27611:00
129MartinŠanderaCZM1976BONBON, TJ Sokol Praha Krč, AR Prague477:50
130MartinŠerákM1978Sokol Bílovice nad Svitavou, Minerals703810:30
131ZdeněkŠigutCZM1956SIGI & Co.656:10
132VladimírŠimekCZM1975Dols Šumperk1028:10
133VítŠpéraCZM1983Www.sklepy-spera.cz429:30
134OldřichŠperkaCZM19562069:00
135JanŠunkaCZM1976Moravan Louňovice7710:10
136LukᚊvestkaCZM1982MK Prostějov18910:10
137FilipŠvrčekCZM1981Lednice5810:40
138PavolTalloSKM1972Bratislava1489:30
139JakubTihonCZM1991fast and light26210:30
140MichalTichýCZM19752469:30
141ZbyněkTkadlčíkM1974Borci zdar!10110:50
142UlrichTomaschewskiDEM1954100 Marathon Club Deutschland327:50
143RadekTrčkaCZM19792559:00
144Petr ProkopTůmaCZM1968Slatina nad Zdobnicí2808:00
145PetraŤupkováCZŽ1968Ústí nad Labem1517:50
146MichaelTurzynskiDEM1968100 Marathon Club247:20
147TomášUlmaCZM1964Praha1696:10
148IvanUrbánekM1984Hostěrádky-Resov2110:30
149JaroslavVálekCZM1984TJ Štěpánovice, z.s.14311:00
150IvanVarmužaCZM1961Running Relatives26911:00
151NorbertVečeřaCZM1969SK BJJ LOKET539:10
152RomanVehovskýCZM1976cestouosuduanahody.cz1789:30
153ProkopVeselýCZM1969Kunštát899:20
154TomášVojtíšekCZM1973AC Moravská Slavia Brno27711:00
155MiroslavVostrýCZM1977MK Kladno376:50
156MiloslavVysloužilCZM198626511:00
157RenéWalleschDEM1972806:30
158TomášZahálkaCZM1978KILT Zahálka507:40
159TomasZdvořáčekCZM1980AS127211:00
160VeronikaZemčíkováCZŽ1977Mattoni FreeRun Zlín788:00
161AlenaŽákovskáCZŽ1962Horizont.Blansko2168:10